SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ultimate Isopreme

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2629
WItam
Mam takie pytanie czy warto kupić To białko czy moze lepiej inne kupić , bo od kumpla moge je kupić za 90 zł 2,27kg czy jakoś tak?
Dzieki za odpowiedź

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
świetna cena
bierz nawet się nie zastanawaiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Za taką cene nawet sie nie zastanawiaj i bierz! Białko przednie.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2629
Bo z tego co widze to conajmniej 150zł kosztuje ,a sory ze spytam ,ale jesli mi do diety niejest potrzebne to da mi cos takie bialko czy tylko jako uzupelnienie diety bo jak co to je opyle .

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
skoro masz dietę zapiętą na ostatni guzik wtedy białko z odżywki zbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2629
Ale z drugiej strony łatwiej mi uzupełnić braki tym niż wcinać ciągle biały ser:D

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
dokladnie
bierz i nawet nie pytaj o nic wiecej
o ile tylko ci potrzebne - bo jak masz kupic i zeby potem stalo...to nie wiem...kup i sprzedaj na allegro za 140

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2629
A Może byłby ktoś chętny to dam info na targowisku i wystawie na allegro:D

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
chodź do mnie do działu
na bank znajdziesz kupca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
nawet jak dieta zapieta na ostatni guzik, przed i/lub po treningu szybkowchlanialne bialko + carbo jest nie do przecenienia - to moim zdaniem jedyna pora, gdzie odzywki sa lepsze od jedzenia.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2629
Na po treningu mam Mass xxl ,a troche mi potrzebne sianko więc chyba jak jutro moze od kumpla to kupie to dam info a wiecie może po ile w sklepach chodzi bo gdzies chyba za 160 najmniej widzialem.

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co połączyć ?

Następny temat

Zincas Forte - gdzie w Warszawie bez recepty

WHEY premium