SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ulozycie mi diete??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 431 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7509
WItam!Chcialbym proscic o ulozenie mi diety jezeli jest taka mozliwosc.MAm 180 cm wzrostu 71 waga mam raczej sklonniosc do rzezby niz do masy wiec mi ja trudno zlapac .Kiedys cwiczylem na silce 9 miechow ale kontuzja w innym sporcie mnie wykluczyla a teraz chce zaczac od poczatku i wakacje wydaja mi sie dobrym momentem zeby zaczac ciwczyc i jesc zawsze kiedy sie chce (szkola nie ogranicza czasu;]) JAk czegos nei napisalem co jest potrzebne do ulozenia diety to pytajcie z gory dzieki

Szukając szczęścia w zwykłych momentach,nie masz czasu pomysleć, nie widzisz chwil piękna.....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
Wiesz.... raczej Ci nikt nie odpisze, ja miałem ten sam problem i nie dostałem gotowej diety. Najpierw musisz sam sobie ułożyć i dać do sprawdzenia...... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Tu masz wystko co potrzebne Ci bedzie do ulozenia diety. Poczytaj i uloz a my sprawdzimy.

https://www.sfd.pl/temat191365/ 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
a mi wlasnie wakacje nie wydaja sie dobrym momentem ,aby cwiczyc na silce ,ale dobrym by porpawic kondycje:) Ale kazdy robi to na co ma ochote i co lubi ;]
A z ta dieta jest latwiej niz sobie myslisz= ] tez sie na pczoatku gubilem a pozniej po drobnych radach poszlo z gorki.

- mafia tadkow niejadkow -

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o sprawdzenie diety

Następny temat

Zbyt dużo białka może prowadzić do odwodnienia...

Wiecej