SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ukladanie diety masowej - 3600kcal?! zobacz i pomoz prosze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1907
Witam, jestem ektomorfikiem, ale...
Waze 70 kg, poziom tkanki tluszczowej u mnie to 17%, wzrost 180cm, nowy plan treningowy, ktory bede realizowal zawiera 4 dni cwiczen w tygodniu.

Zgodnie z https://www.sfd.pl/temat264769/
powinienem spozywac 3600kcal dziennie ale nie wyobrazam sobie jakbym to pochlonal... na pewno poszloby mi w tluszczyk sporo a to mnie nie interesuje bo i tak go za duzo mam.

Wiec ile powinienem spozywac kalorii, zebym budowal mase miesniowa (trening na mase) przy jak najmniejszym przyroscie tkanki tluszczowej, albo w ogole zerowym (wiem ze prawdopodobnie przy masie sie nie da)? Pomozcie mi tylko podac przyblizona ilosc kcal dziennie, potem jak cos bedzie nie tak to cos zmienie. Z pewnoscia 3600kcal to stanowczo za duzo!! (bialka bede spozywal 2,2-2,5g na kg tluszczy max 1g a wegle to jakos zapelnie).

"Keep your friends close, but your enemies closer"

Zapraszam na forum dot. serialu Jericho www.jericho.fora.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
Zle cos liczyles, albo prowadzisz wyjatkowo aktywny tryb zycia. Zacznij od najprostszego wzoru waga*24*1,3 + 500kcal, zreszta ilosc kalorii to sprawa indywidualna, musisz wyznaczyc sobie najpierw jakas mniejsza ilosc i obserwowac organizm stosownie zwiekszajac/zmniejszajac kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Może czas pomyśleć o redukcji? Lepiej nie przekraczać 15% bf. Nie wiem też czy na pewno jesteś ektomorfikiem Kalorii daj na razie 2500, jeżeli po tygodniu, dwóch waga się nie będzie zmieniać, dodasz 500kcal.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1907
dobra to moj pkt odniesienia to bedzie 2700kcal.
Tu tez wrzuce swoja dietke.

"Keep your friends close, but your enemies closer"

Zapraszam na forum dot. serialu Jericho www.jericho.fora.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1907
Zmieniony przez - Sectum w dniu 2006-05-13 18:15:42

"Keep your friends close, but your enemies closer"

Zapraszam na forum dot. serialu Jericho www.jericho.fora.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dieta lepsza?

Następny temat

Pytanko??

WHEY premium