SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Układanie diety-Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
Otoz jestem wlasnie na redkucji,a wlasciwie zaczynam moze pare info o mnie wczesniej:

Mezczyzna
18 lat
172 cm
79kg
Trening FBW 3x w tygodniu(bardziej pod sile) trwajacy około 30 minut duza intensywnosc
po treningu Aeroby
od przyszlego tygodnia treningu w klubie pilkarskim

Planuje ulozyc sobie jakas diete pomocna mi w redukcji tluszczu, chce schudnac bo mnie strasznie zalalo(wczesniej trening na mase ale bez jakies pro diety) a teraz chjce wszystko dokladnie poukladac

wyliczylem takie oto zapotrzebowanie
2200kcal
166 g białka
102,7 tluzczy
153 weglow

na poczatake chcialem zapytac czy takie rozlozenie ma jakas racje bytu i moze byc? Jesli tak to chcialbym o najlepsza diete w mojej sytuacji(tzn nazwa widzialem arty np low carb itd) na ktorej moglbym sie wzorowac i cos ulozyc do oceny:) z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
zbilansowana z dużą ilośći węgli , wydaje mi sie 200g ww minimum zmniejsz tłuszcze na korzyść węgli - treningi piłkarskie są intensywne będziesz potrzebował energii

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
jak rozlozcy godzinowo posilki, jesli na silke 3x w tygodniu chodze o godzinie 19,20 powiedzmy
a jak jesli pojde np o godzinie 13,14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zgaduj zgadula cóż to za kreatura

Następny temat

Sprawdzenie diety.

WHEY premium