SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ugotowany kurczak sklepowy - jak dlugo moze byc w lodowce?

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 894 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51860
Czesc, zwykle gotuje piers kurczaka, ta z hipermarketow w takich porcjach by starczylo mi na 5-6 Dni.
Po ugotowaniu (20-30minut) w garnku, zalewam zimna woda, przekladam i rozdrabniam do pojemnika, grubo sole

Jest okej?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1487 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 219825
Ja często piekę całego kurczaka, którego najczęściej muszę sama zjeść - brak chętnych . Wówczas obieram mięso, porcjuje i wkładam do zamrażarki. Wolę za kilka dni odmrozić nową porcję niż zjeść dłużej przechowywane w lodówce. Tyle,że ja zwykle jem tego kurczaka na ciepło, więc po wyjeciu z zamrażalnika jest znowu solidnie podgrzewany.
1

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 894 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51860
Mysle ze chetnych na twojego kurczaka na tym forum nie zabnraknie ;)

Ale jo sie pytom, ile takie gotowane mieso w pudelku bezpiecznie moze lezec ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1465
Nie wiem jak gotowany cyc, ale ja piekęw piekarniku i zdarza mi się jeść ja jeszcze piątego dnia. Do tej pory źadnych problemów żołądkowych :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proteinowe ptasie mleczko

;