SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uderzenie głową o lód.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez OloKK z działu Uderzane.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Witam. W zeszły piątek byłem na wypoczynku w górach i postanowiłem nauczyć się jazdy na snowboardzie, jednak popełniłem wielki błąd i nie wziąłem kasku... Zjeżdżając ze stoku przewróciłem się i uderzyłem głową o lód tylną częscią głowy(dosyć mocno) i uznałem, że normalny jest przy tym ból, jednak nie bolała mnie tylna część, lecz cała okolica lewego oka. Szczególnie ból nasilał się pod nim i nad nim, ale nie przejąłem się tym zbytnio i nie poszedłem do lekarza, bo ból stopniowo mijał. Dziś znów wrócił i się jeszcze bardziej nasilił, gdyż zaczyna mnie boleć coraz większa część głowy. Jeżeli staram się napiąć jakiś mięsień, lub próbuję się położyć ból jest nie do zniesienia. Kieruję więc do Was pytanie czy jest to normalne, czy mam się udać z tym do lekarza. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Z głowa nie ma zartów, lepiej idz do lekarza, moze to lekki mikrouraz, czyli tzw lekkie wstrzasnienie mozgu, a tak wogole to dział ZDROWIE tam sie staraj zadawac takie pytania, ale jaknajbardziej lekarz i przeswietlenie głowy ;)

Pozdrawiam i zdrowia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Przepraszam pomyliłem działy... Proszę o usunięcie i zakładam temat w dzialę zdrowie. Dziękuję za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
o co wam chodzi przeciez to jest dział zdrowie tzn temat jest w dziale zdrowie.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
Pewnie przeniesiony

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Prosiłem o usunięcie... Teraz mamy doublea.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"o co wam chodzi przeciez to jest dział zdrowie tzn temat jest w dziale zdrowie.??"
o to chodzi ze ten temat zstal zalozony w dziale uderzane i zostal przeniesieony
co do glowy to kolezanka kiedys dostala w tyl glowy sniezka/lodem
i miala problemy ze wzrokiem jakis czas , nie ma przelewek do lekarza jak najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
bezwzglednie do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1610
Lekarz !!! Z tyłu ( część potyliczna mózgu ) znajduje się ośrodek wzroku. Kto wie, może doszło do uszkodzenia.

"Si vis pacem, para bellum"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bóle łydek

Następny temat

Uderzenie głową o lód

WHEY premium