SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uderz w Dukana!! Dieta Dukana = SHITT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
"Dr Dukan dokładnie poznał potrzeby osób otyłych. Dlatego też tak skonstruował Plan Protal, by nie tylko skupiał się on na zrzucaniu kilogramów i utrwaleniu wyników. Ma on także za zadanie zapoznać daną osobę z charakterystyką produktów, na jakie organizm ma zapotrzebowanie. Harmonogram ten również nie wymusza przestrzegania surowych zasad oraz nie sprawdza ciągle silnej woli. Nie jest to sprawdzian, a nauka prawidłowego żywienia, przyzwyczajeń, dokonywania prawidłowych wyborów."

brzmi naukowo i dość wiarygodnie
*podkreślenia moje...

-----------------------------------------
w sumie to nie wiem czy się śmiać czy płakać

Zmieniony przez - BAMF w dniu 2010-12-20 15:00:31

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawia mnie tylko, dlaczego powiedzmy, Ministwrstwo Zdrowia się czymś takim nie zainteresuje?

Wiem, idealistka ze mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Martucca - bo jak każda administracja nie ma zamiaru zapobiegać problemom przyszłości - to inni będą się martwić wzrostem ilości chorych i problemem ich leczenia.

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nie ma co narzekać, trzeba działać i nie zatrzymywac się przy tym na kwestiach na które nie mamy wpływu. Warto prowadzić forumowe rozmowy, otwierać oczy tam gdzie się da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
faftaq -

--------------------

merytorycznie:
"Badania pokazują, ze przy dietach o bardzo niskiej kaloryczności straty tkanki mięśniowej mogą sięgać nawet 40% spadku wagi, jeżeli dodatkowo dieta była niskowęglowodanowa to do tego dochodzi spadek ilości wody i glikogenu, co może w ekstremalnych przypadkach może oznaczać, ze nawet 75% spadku wagi to nie był tłuszcz. Czyli mniej ważysz, ale tłuszczu masz niewiele mniej niż na początku."
Szefowa - https://www.sfd.pl/Odchudzanie_Łopatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najczęściej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html 

Zmieniony przez - BAMF w dniu 2010-12-20 15:42:28

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
ale większość kobiet i tak będzie stawiać na swoim, że ktoś im to polecił i one też będą chciały schudnąć np. 4kg w tydzień i jak zobaczą, że z wagi zeszło to będą w to dalej brnąć pomimo konsekwencji i tego, że sobie rozwalają organizm... ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
skitelsik - ale to nie powód by gołą pupą siadać w pokrzywy... Ja nie rozumiem w jakim celu utwierdzać mamy siebie i innych w tym przekonaniu. Nie mówię, żeby patrzeć na życie w różowych okularach, i cieszyć michę cokolwiek by się nie działo. Nie warto jednak tracić impetu na narzekanie.

Szczerze - mnie jakoś specjalnie nie obchodzi, że "większość kobiet będzie to czy tamto". Po prostu jakąs wiedzę posiadam i mogę się nią podzielić, i nie uwierzę, iż nie ma to sensu czy znaczenia. Ma, a przynajmniej może mieć.

A całego swiata, czy całej populacji kobiecej nie uszczęsliwie i nawet nie śmiałbym mieć takich ambicji... Na swoim podwórku jednak mogę zrobić mały porzadek

Dobra, bo zaczyna się robić gadanie o gadaniu.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-12-20 15:52:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
oczywiście, że trzeba chociaż próbować uświadamiać te kobiety której sobie robią można nawet powiedzieć krzywdę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A całego swiata, czy całej populacji kobiecej nie uszczęsliwie i nawet nie śmiałbym mieć takich ambicji... Na swoim podwórku jednak mogę zrobić mały porzadek

Taką właśnie misję ma ten dział

..........

Dudek, wysłałam Ci maila z abstraktami artykułów Jeśli Ci mało, to coś tam jeszcze podeślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ale większość kobiet i tak będzie stawiać na swoim, że ktoś im to polecił i one też będą chciały schudnąć np. 4kg w tydzień i jak zobaczą, że z wagi zeszło to będą w to dalej brnąć

bo baby to mają taką głupią mentalność, że kierują sie wagą, a nie ogólnym wyglądem
ja rozumiem wszelkie sporty, gdzie ustalane są limity wagowe - ale tak na co dzień? "Musze ważyć x kg, bo jak waże x+1 to już jestem wielorybem"

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak powinny trenować kobiety?

Następny temat

jak RÓWNOMIERNIE;) przytyć

WHEY premium