SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Udany rewanż "Irokeza" podczas KSW 21

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malutki sog Dobra gadka przeciwko temu bełkotowi sprzedawców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Jest moc na sog'a, szczególnie w wątku z gratulacjami za sportową walkę i zwycięstwo - prawdziwy kibic...

Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2012-12-02 00:09:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17868
No ja to bym tez pewnie padl po takim strzale :D No nic trzeba poczekac na opinie Macka w sprawie Redwailera :)

Ps: Pobudzenie i wytrzymalosc Maciek mial !!! Ale pompy u Macka nie bylo widac... albo walka za krotka albo Redwailer nie do konca sie rozkrecil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za mało ciosów, nie było bodźca do pompy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Pompa w przypadku fighterów nie koniecznie jest najważniejsza, wielu wręcz przeszkadza, więc myślę, że Redweiler będzie dobrym wyborem zarówno dla treningów siłowych, wytrzymałościowych jak i fighterskich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17868
Ale jak zaczal dusic Kornika to zylka na bicku wyszla :D Moze pompa juz powoli sie okazywala ale pech chcial ze Kornik tego nie wytrzymal... Mysle ze jakby byla druga runda to pompa by juz mogla Irokezowi przeszkadzac... :) Jak sie dowiem Ile Irokez wzial porcji Redwailera przed walka to sobie tez puche zakupie na sprobowanie :) Jest moc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
gratulacje Maciej !

proszę pamiętać że w Perfect Body Maciej zdradza nam nieco swoich tajemnic z treningów i przygotowań
tych którzy przeoczyli odsyłam do archiwalnych numerów magazynu Perfect Body
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
bardzo dobra walka Irokeza dynamiczna brakowalo tej pewnosci siebie w 1 walce z kornikiem. Przewazal wlasciwie od samego poczatku do samego konca no i efektowne duszenie szkoda mi troche sowinskiego bo dobry ch... jest ale szacun nalezy sie Mackowi za dobra robote jak dla mnie widowisko bomba

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 163 Wiek 112 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3060
Orientuje sie ktos moze jakiej firmy jest ten fullcap ktory mial na sobie Irokez na gali?Ta jasnozielona czapeczka ktora ma na zdjeciu na 1 stronie.Z gory dzieki i przepraszam za OT ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Bardzo dobra walka ... Gratulacje IRKOKEZ :)

Zróbcie jakiś konkurs, z MMA :) CZEKAMY ... SFD.

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekka pomoc potrzebna.

Następny temat

Seria XPLODE jak to połączyć?

WHEY premium