SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uda - pomoc w wyborze ćwiczeń dla kobiety...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 856
Witam otóż mam taką nietypową sprawę, moja kobieta stwierdziła, że ma nieco za chude uda i chciałaby je nieco wzmocnić, rozbudować i stąd moje pytanie czy moglibyście polecić jakieś ćwiczenia na rozbudowę masy mięśniowej?. Bo wszystkie posty jakie do tej pory z reguły tutaj spotykałem dotyczyły odwrotnej sytuacji, czyli za grubych ud i ćwiczeń na spalanie tłuszczu. Dzięki za wszelkie info.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 9627 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44412
Nawet sezonowiec wie, że najlepszym ćwiczeniem na rozbudowę, wytrzymałość i poprawę siły nóg są siady ze sztangą, co tu się głupio pytać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15083
Przysiady oczywiście z obciążeniem i w odpowiedniej ilości, bo za dużo też nie można;).
www.kulturystyka.pl/atlas tu znajdziesz ćwiczenia na rozbudowe mięśni nóg i ile serii/powtórzeń należy wykonywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32917
Niech cwiczy planem full body, a kazdy trening zaczyna od przysiadow ze sztanga na karku. Jesli wybierze plan stacyjny moze dodac do przysiadow syzyfki - naprawde fajne cwiczenie, fajnie daje w kosc udom. I cos na dwuglowe - martwy ciag na prostych, do tego wspiecia na palce i cale nogi juz sa. Dodac do tego kilka cwiczen na gore i bedzie jak znalazl trening
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW w domu

Następny temat

Fighter , Mass and Health in Home - dziennik treningowy.