SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uczulenie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6237
Witam. Dzisiaj zauwazylem ze na skorze wylazly mi takie chrostki sa one miejscowe w takich skupiskach i swedza jak cholera. Moja mama ktora jak kupilem gainera cos tam mruczala odrazu z tekstem "to pewnie od tego pudru" Ja jescze biore kreatyne sfd ale o tym juz nie mowilem rodzicom :D.
I tu moje pytanie czy to moze byc od tego. Kreatyne biore od poniedzialku ale jakies 2tyg bralem ja tydzien jednak polozylo mnie przeziebienie wiec odstawilem poniewaz nie chodzilem na silke. Jakie jest wasze zdanie czy moga wystepowac takie skutki i czy mozna byc uczulonym na ktores z tych suplementow.
Prosze o odp. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3223
Tak na serio to nie wiem w jaki sposób można zdiagnozować ten problem przez internet. Gdyby po drugiej stronie siedział lekarz i miał chociażby zdjęcie tych zmian skórnych to ewentualnie mógłby coś podpowiedzieć. W sumie to tylko Ty możesz dojść przyczyny problemu, ale również jak koledzy nie sądzę żeby to były odżywki/suplementy. Jeśli masz skłonność do jakiś alergicznych reakcji to wypij parę razy wapno rozpuszczalne i załatw sobie np. Zyrtec w tabletkach. Pozdrawiam!

"the world will know that free men stood against the tyran, that Few stood against many..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdiagnozuj w jakim czasie się to pojawiło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
raczej nie,pierwszy raz slysze o takim przypadku,szukalbym gdzie indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6237
ppojawilo mi sie to dzisiaj jak wrocilem ze szkoly przed treningiem
a suple biore od tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem,nie mam pojecia od czego mogloby to powstac,jednak stawiam ze przyczyna nie sa odzywki ktore zazywasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6237
mi osobiscie tez sie tak zdaje a moja mama jeszcze wpadla na przebialkowanie :D ale je odrzucilem poniewaz nie jem az tak duzo bialka jakies 2,5g/kg ciala

tym bardziej ze juz bralem kreatyne ok. tyg jakies 2tygodnie temu i nic nie bylo

przez weekend "podlecze" sie wapnem a pozniej zobaczymy jak nie przejdzie do pojde do lekarza

Zmieniony przez - JuniorR10 w dniu 2011-10-05 21:44:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
moze to chwilowa reakcja alergiczna na pokarm, zmieniales cos w jadlospisie obecnie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6237
nie ogolnie dieta jest dosc podobna rano owies mleko w szkole kanapki obiad jakies mieso ryba/kura/schab/karkowka do tego ryz/makaron i to samo po treningi i na kolacje jakis twarog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
to ja bym sie nie wstrzymywal od brania supli tylko czekal na dalszy ciag zdarzen.
mozliwe ze to od supli, ale niekoniecznie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6237
tak suple bede bral jutro zaaplikuje sobie wapno (teraz nie mam) i zobaczymy co bedzie dzialo sie przez weekend.
Jesli nie przejdzie lub zwieksza sie objawy wtedy odstawie i udam sie do lekarza.
dzieki za pomoc sogi komu sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja rok temu łapałem wiele chorób skóry (nie wiem czemu), więc najlepiej udać się do lekarza i dowiedzieć czy to uczulenie czy choroba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scorch... który? konkretne odpowiedzi

Następny temat

Zakup białka, czy opłacalny ?

WHEY premium