SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uczulenie??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2909
Witam zacznę iż mam 17 lat i nie mogę się uporać z jednym problemem, mianowicie trądzik. W tym rzecz, że są to pojedyncze krostki wystepujące na szyi, między brwiami i na czole. Policzki są czyste tak samo nos. W tym jest problem, że ostatnio znalazłem przyczynę dlaczego te pojedyncze pryszcze występują. Nie mogę jeść konserwantów, barwników serków mleka białego pieczywa białego makaronu białego ryżu nawet jak panieruje pierś bułką tartą to potrafi jedna krosta wyjść. Oczywiście też słodkich rzeczy 0 cukru. Moja dieta opiera się tylko na płatkach owsianych, wędlinie z indyka schabie kurczakach bez panierki oczywiście ryżu brązowym makaronie brązowym i ciemnym pieczywie. Teraz nasuwa mi się pytanie czy takie uczulenie na produkty MĄCZNE MLEKO CUKIER minie?? Musze się kontrolować w 100% bo nawet jak wypije łyk coli to wychodzi coś na skroni lub na czole. Iść z tym do dermatologa?Dodam, że łykam bratek pije wapno to pojedyncze syfki szybciej znikają żadnej innej maści nie używam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Nie wiem ile razy bede to jeszcze pisac na tym forum... nikt nie jest wrozka i ci na to pytanie nie odpowie. Moze przejdzie, a moze nie.
Peeling enzymatyczny, informacji na ten temat w internecie jest mnostwo, wystarczy przestac byc leniem i poszukac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
Spokojnie masz 17 lat więc nie ma sie co denerwować, to mormalne w Twoim wieku.

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2909
Czyli z wiekiem minie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
Tak minie tylko musisz też dbać o siebie jeśli masz takie problemy. Nie możesz teraz poczekać kilka lat aż to wszystko minie bo będziesz miał taką twarz z dziurami jak szanowny Pan Mirosław Zbrojewicz, twardziel z UOP z filmu "Kiler"

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2909
ALe są to pojedyncze które syzbko znikają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
No to jeśli są pojedyńcze to czym Ty sie martwisz ? :)

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2909
No martwie bo jak coś nie tak zjem to zaraz wyskakują...;/ i tylko na czole i skroniach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
No to weź się za dietę zbilansowaną i problemów nie będzie. Organizm w twoim przypadku broni się trądzikiem i bardzo dobrze, bo produkty które wymieniłeś podpadają pod śmieciowe jedzenie. Mowa o coli i wszelkich cukrach prostych. Pójdziesz do dermatologa, a ten zanim cokolwiek Ci powie będzie w głowie szykował receptę na drogie maści itd. sam przez to przechodziłem. Skoro mówisz, że wyskakuje nawet po coli, to odpowiedź jest prosta. Nie przeszkadzają Ci pryszcze pij colę, jak przeszkadzają nie pij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Jeżeli pryszcze pojawiają się po spożyciu jakiś rzeczy ( a tak z Twojej obserwacji wynika) do dermatologa udać się trzeba. Nie ma innego wyjścia bo z coli możesz zrezygnować ,ale z innych rzeczy na dłuższą metę ciężko. Dermatolog nie zawsze przepisuje drogie maści. Zawsze można poprosić o tańsze( gdy się nie ma pieniędzy) , poza tym w tym wypadku nie chodzi tylko o pryszcze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
malutka_k- dermatolog nie zawsze ma racje :)
Bibkoo- pomaga także odstawienie ostrych przypraw, więc też weź to pod uwagę.

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2909
Pador ja ta wiem. Mało jest produktów, które moge jeść. Najgorzej na imprezach muszę swoje jedzenie nosić..;/ Dermatolog wątpie, żeby pomógł byłem to tylko poradził kremy na pryszcze, w moim przypadku trzeba czekać, aż minie lub zacząć kurację jakoś od środka..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włosy , pilne

Następny temat

rwa kulszowa

WHEY premium