SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ucisk w mostku, okolicach klatki piersiowej i żeber...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
Tak jak już w temacie pisałem... Chodzimy z klasą od początku roku w ramach w-f do siłowni raz w tygodniu (16 lat - 3 gim). I w tamtym tygodniu na drugi dzień wiadomo zakwasy no nie ale tez własnie to kłócie raz w sercu, raz w żebrach i dość duży ucisk w mostku. Pierwszy moment to jak mnie dorwało w szkole to niedobrze mi było jak chodziłem i w ogóle jakoś tak dziwnie ;/ Ciekawostka że ostatnio chyba w ciągu miesiąca przytyłem 2kg, co mi się nie zdarza.. Jedni mówią że rosne i się rozbudowuje a np moja babcia mówi że mogę mieć nerwice ^^ :P Co o tym sądzicie ;> ?

"Literka G, literka W, literka R jak GWR" ! ! !
:) :)
=GWARDIA WROCŁAW=
:) :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
odpusc sobie silownie...mialem to samo, poczekaj az ci sie kregoslup rozrosnie inaczej nabawisz sie dolegliowsci ktore moga ci raczej nieumilic reszty zycia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tradzik - Acne derm

Następny temat

Lampa

WHEY premium