SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uchwyty do sztangi - jakieś pomysły?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1564 Napisanych postów 2329 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 71388
anubis84
sównicy

Ałaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1701
anubis84
Zrób realne zdjecie sównicy które masz na siłowni w miejscu gdzie jest gryf i jak jest on tam umocowany na niej.

Zapomniałem zrobić zdjęcia ale mechanizm jest identyczny jak np ten https://maxam.pro/pl/24atlasy-i-suwnice-atlas-suwnica-smitha-smx-100.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10486 Napisanych postów 117658 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1384329
Mechanizm to ja znam, więm jak to chodzi, sporawa jest tak czy będzie gdzie i o co oprzeć uchwyt.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1701
Ok dzisiaj zrobiłem zdjęcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok dzisiaj zrobiłem zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeszcze 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt

aerofull