SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UcantCme wjeżdża na jesienno-zimowy (oraz chyba roczny) cykl.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Witam Wszystkich.

Jak widać w temacie zamierzam poddać teraz do oceny jesienno-zimowy cykl na którym chciałbym przybrać na masie do ok 125-130kg, 50cm na ręku oraz ogólnie zrobić dobrą sylwetkę nieotłuszczając się zbytnio przy tym.

Zamieszczam cykl do samego sylwestra narazie. Później będę myślał w zalezności od funduszy itd itp.

Wstawiam bo chciałbym posłuchać opinii, zarówno tych dobrych, jak i złych.


CYKLON - etap jesienno-zimowy: masa, siła:
1-5 Omka 250mg/ week (pierwszy shoot 250mg jako mały frontload)
1-5 Metanabol (pierwszy tydzień 30mg, kolejne cztery tygodnie 40mg)
1-2 Insa (pierwszy kontakt od 2iu potreningowo do 6 iu, chcę wyczuć ile jest dla mnie ok w tym dwutygodniowym okresie adaptacyjnym)
1-4 Deca Durabolin 50mg e7d (chodzi o stawy, ścięgna itd..miałem na początku czerwca zerwaną klatkę, a to ma pomóc w nie odnowieniu się kontuzji i dogojeniu wszystkiego co możliwe)
5,5 (w połowie piatego tygodnia) -10 Omka 500mg/week (wjazd po mietku na wyższą dawkę teścia na dalszy progres)
6-10,5 Insa (pierwszy tydzień 8iu potreningowo, następne 3 i pół tygodnia 10iu potreningowo, kozak anabolik po mietku na dalszy progres)
9-13 HCG 500j 2x /Week
11-15 Omka 250mg/week
14-15 Metanabol 5mg rano antykatabolicznie (te dwa tygodnie to święta oraz sylwester i w te dwa tygodnie chcę zrobić regenerację/roztrenowanie)
15-...cdn. ;D

Temat chciałbym spokojnie wałkować, jeśli będzie zainteresowanie, na ok 2 tygodnie, bo tyle jeszcze do startu cyklu. A w przyszłości napiszę też jak rezultaty. Co i jak poszło.

Ankieta:
1. WIEK: 21
2. WAGA: 108kg (Maj 117kg)
3. WZROST: 190cm
4. WYMIARY:
-biceps: 45cm (maj 47,5cm)
-klatka: 127cm (Maj 131cm)
-udo: 70cm (Maj 71-72cm, wiem trzeba nogi zacząć robić porządniej)
-talia: 98-99 (maj 104-105)
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 4 lata
6. DIETA: jest, a będzie dużo dużo lepsza
-białko: 2-3gr
-węglowodany: 4-6gr
-tłuszcz: 1-1,5gr
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
Ogólnie było kilka, jednak teraz wchodzę na wyższy poziom i planuję bardziej średnio-zaawansowany cykl i uważam że jestem gotowy na niego. Proszę nie negować tego.
8. TRENING: 4 x tydzień
9. CEL CYKLU: Masa/siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4 miesiące
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Ektomorfik, ostre chudnięcie
13. STAN ZDROWIA: BDB
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:Brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: (maj 170kg x2)
-martwy ciąg: 200kg, nie robię od jakiegoś czasu ze względu na skoliozę - teraz w planie najbliższym martwy na prostych nogach
-przysiad: 150kg

Zmieniony przez - UcantCme w dniu 2012-09-08 22:31:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Ucichłem bo bez zdjęć nie mam prawa nic pisać przeważnie

Odpocząłem sobie kilka dni na roztrenowanie. Jak dodałem 10kg wagi to musiałem dać organizmowi trochę odpocząć. Trochę aero żeby apetyt wrócił bo średnio z nim. Od białka też zrobiłem lekkie odsapnięcie. Teraz od poniedziałku wjechałem na większą ilość białka, bo poprzednia to był śmiech w sumie. Cykl nieco zmieniłem. Slina kończę teraz drugi etap i wrzucam już mietka po raz drugi. Dodaję na płaskiej kg - do świąt chcę wrzucić 170kg na płaskiej. A co do wymiarów to chcę dobić teraz wszystkiego, bo się zatrzymało ostatnio. Jeszcze 3cm i będzie te pół metra w ręku. W pasie się zapuściłem bo jest teraz 99-100cm, dlatego muszę uważać dalej bardziej. W weekend mogę dać znać jak waga poszła przez ten tydzień i czy coś się ruszyło w ogóle.

Niekiedy mam wrażenie że głowa mnie boli po wzięciu insuliny? Możliwe? Chyba bardzo prawdopodobne co? Czy to bardziej zmiana pogody (bo to na mnie ostatnio ostro działa, gdy się zmienia szybko)?

Jak zadasz jakieś konkretniejsze pytanie to podzielę się doświadczeniem.

Mój cel w głowie to dobić do tych 50cm w ręku i 125kg wagi, a później skupić się już tylko na jakości. Jak wyjdzie zobaczymy. Siłowo do wakacji chciałbym szarpnąć 200kg.
Jak budżet pozwoli to będę chciał uderzyć jakoś luty-maj Deke i później maj-czerwiec npp. Okresowo mietek może. Może z raz lub dwa slin jeszcze. Sie okaże wszystko z czasem.

Zmieniony przez - UcantCme w dniu 2012-11-21 21:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Nie lubisz nandrolonów że tylko dawkę terapeutyczną chcesz lecieć? IMO zamiast omki lepiej pojedynczy estr, sama idea omki jako mix jest dla mnie głupia - daje nierówne skoki stężenia ale co ja tam wiem. Zapowiada się kozacko tak poza tym

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Nandrolony nie wiem czy lubię, ale w przyszłości jak znajdę $$ na dece lub npp to przyjdzie i na nią cza bo wiem że środek bardzo fajny z tego co czytam ;] mixik wg. mnie i opinii innych w większości, to idealna rzecz na masę, siłę oraz wykorzystanie z insą przykładowo ;D omkę niby mam pewną więc towar powinien być kozak. Wbijanie omeczki w poniedziałki i czwartki da mi małe wahanie stężeń a moc lepsza niż pojedyńczy estr wg mnie

Cele są, nie pisałem o 200kg na klatkę do wakacji następnych, ale jeśli Bóg da i nie będzie kontuzji to w końcu swój wieloletni cel spełnię ;] pisałem jedynie o celach masowych, obwodowych,wagowych.

Będę co jakiś czas aero kręcił trochę żeby fatem się zbytnio nie obłożyć. Także clenu jeszcze nie wplątałem w cyklon, ale będzie pewnie tydzień on, tydzień off, później znowu tydzień on, tydzień off i przerwa na miesiąc lub półtora i tak cyklicznie delikatne wspomaganie clenem żeby szybciej wchodzić na odpowiednie tętno i się tak nie męczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Mi osobiscie sie cyklon nie podoba,ale to Twoja decyzja,bede sledzil napewno. Ps. przydalo by sie wstawic fotki,zeby bylo porownanie,jak idzie-nie idzie, lecisz, pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364343 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668842
ja bym mixa dał od początku stałą dawkę,dobrze jak byś tą deke podbił.w pierwszej części insa w takiej ilości nie ma sensu daj w pierwszy dzień 6-7 j.m. i co dzień podnoś o 1 j.m. i tak do min 10,mniej nie ma sensu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
mm1986
Mi osobiscie sie cyklon nie podoba,ale to Twoja decyzja,bede sledzil napewno. Ps. przydalo by sie wstawic fotki,zeby bylo porownanie,jak idzie-nie idzie, lecisz, pozdro!


Ale to napisz dlaczego Ci się nie podoba

Na pewno coś w ten deseń cyklonu ruszę i ustawiłem sobie tak żeby wszystko grało mniej więcej. Zobaczymy jak będzie w praktyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
lodzianin1
ja bym mixa dał od początku stałą dawkę,dobrze jak byś tą deke podbił.w pierwszej części insa w takiej ilości nie ma sensu daj w pierwszy dzień 6-7 j.m. i co dzień podnoś o 1 j.m. i tak do min 10,mniej nie ma sensu


Chodzi o to żeby nie dawać tego frontu z mixa na początku z 250mg od razu? Bo ogólnie to leciał bym 250mg/week ale chciałem podbić po mietku żeby szło dalej.

Deka na pewno by się przydała, ale z finansami ciężko jeszcze w moim wieku i sytuacji (suplementacja, dieta, pod 108kg wstępnie i dalej 125-130kg to koszta spore). Przyjdzie na nią jeszcze czas. Narazie profilaktycznie "dla zdrowotności" ;D

Myślisz że nie warto zacząć od mniejszej dawki? Jak Ty zaczynałeś z insą to tak szczerze nie miałeś lekkiego strachu przed nową substancją, owianą dużym niebezpieczeństwem w internecie? Dam pierwszy dzień 2j, drugi 4j, później jak wszystko będzie ok to trzeci dzień 5j, później 6j itd. Chcę też żeby się mix chociaż lekko rozkręcił, żeby sie nie zalać zbytnio. Może nie dużo insy, ale jednak mam lekką nieestetyczną fałdkę w dolnej okolicy brzucha, której się pozbyć nie mogłem, ale w trakcie cyklu jakoś będzie to regulowane aerobami. Jak będę na cyklu to bezpieczniej będzie tłuszcz palić tym cardio wg mnie. A do następnych wakacji zamiast jednej dużej redukcji w czerwcu, planuję zrobić po nowym roku jakieś 2 mniejsze redukcje. Powinno być skuteczniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Drobny szczegół. W ankiecie podałem wyniki siłowe 200kg w martwym. Rekord to było 220kg x3, ale wpisałem tyle, bo teraz prawdopodobnie tyle bym wziął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
dziwny cykl,dawki bardzo niskie,nie wiem jak wcześniej biłeś ale jeżeli podobnie to aż dziwne,że osiągnąłeś takie wymiary tym bardziej,że jestej ektomorfikiem jak piszesz,masz jakieś foto ze szczytu formy to wstaw jestem ciekaw jak to wygląda bo wymiarowo bardzo podobnie jak u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
luki77
dziwny cykl,dawki bardzo niskie,nie wiem jak wcześniej biłeś ale jeżeli podobnie to aż dziwne,że osiągnąłeś takie wymiary tym bardziej,że jestej ektomorfikiem jak piszesz,masz jakieś foto ze szczytu formy to wstaw jestem ciekaw jak to wygląda bo wymiarowo bardzo podobnie jak u mnie


Niestety przez moje długie kończyny nie wyglądało jakbym był jakiś wielki. To wychodziło jak do kogoś podchodziłem. Było jakieś tam porównanie.
Dlaczego dziwny cykl? Wg. mnie wszystko współgra. Dawki niskie, ponieważ bardzo dobrze wykorzystuje koks (tak też usłyszałem od kilku osób). Tym bardziej że wcześniej było dużo mniej wszystkiego, tym bardziej możesz się dziwić mojej zawziętości i świetnemu wykorzystaniu SAA odnośnie wagi i wymiarów. Pozatym dla mnie to nie takie małe dawki, ponieważ więcej jak 500mg mixa na tydzień uważam za zbyt wiele przy moim pierwszym średnio-zaawansowanym cyklu.

Niestety fotek nie robiłem, bo chciałem zrobić po wycince, ale jakoś to umkneło przez dużo zajęć w ciągu dnia i brak fotek...jedynie jedna fotka pleców słabym aparatem zrobiona w złym świetle, bez pompy, która i tak nie wiem gdzie jest.

Moja sylwetka mimo wymiarów i wagi nie wygląda jakoś mocno kulturystycznie, dlatego teraz mam motywację aby doYebać masy jeszcze więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Dubel.

Zmieniony przez - UcantCme w dniu 2012-09-09 09:14:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca - 2 cykl

Następny temat

Rekompozycja, dopasowanie odzywiania, pierwszy cykl

WHEY premium