SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ubezpieczenie Irlandia

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
Witam poszukuje kogoś kto za opłata pomorze mi załatwić tanie ubezpieczenie lub zniżki na ubezp 0862226512

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jakie ubezpieczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
samochód mam prawo jazdy ale usmiecha mi sie placic 2,5 tys troche duzo

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Zadzwon do quinn direct albo idz do axa sa najtansi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4516
najlepiej zniszki załatwic nikt nie sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4516
a ubezpieczalnia to tylko aig najtaniej polecam. axa 750 e na 2 osoby full audi a4 1.9 tdi- aig 450e na 2 osoby tez full ito same auto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21416
Polecam brokera szuka ci najtańszego
Miałem już ubezpieczenie w q.direct, axa i powiem wam że drodzy są.
Wiem że składa się na cenę wiele czynników.
Powiem wam jaki miałem przypadek
Opel corsa 1.2
(AXA)900 w drugim roku 750.Poszedłem do oddziału u mnie na wsi Naas
Pytam czy to max co mi mogą zaoferowć kolo mówi ze 650.
A
Broker znalazł za 550 eagle star.IDE jeszcze raz wypowiedzieć ubezpieczenie a koleś mi mówi ze w takim razie za 520 to też mi ubezpieczy.
Tylko nie mówcie że małe firmy są nie pewne .Kumplowi zwinęli spod domu 3 letnie Monde i procesuje się z Axa rok.
A jeszcze podam przykład z żoną
Małe autko silnik 1.0
Hibernian zaproponował 750 E
Poszedłem do brokera dałem wszystkie dokumenty i mowie najtańsze heheh
Babeczka klika klika mówi basic 395 full za 415



Zmieniony przez - olom w dniu 2008-09-21 22:56:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Z ubezpieczeniami to ja jestem za pan brat I na wstepie to powiem ci , ze warto poszukac i poswiecic troche czasu na wyszukanie najlepszej oferty . Wszystko zalezy od tego ile masz lat , jakie prawojazdy ,znizki , importowany samochod [ rowniez za to sa wzwyzki ] , pojemnosc , marka itp itd . Naprawde firmy ubezpieczeniowe maja pelno mozliwosci aby zedrzec z Ciebie :] Ja za pierwsze ubezpieczenia zaplacilem 2400 to byla miazga ... Jezeli jestes z okolic Limerick mam do zaoferowania [ oczywiscie 4 free ] brokera . Pracuje tam Polka i na prawde polecam !!! Dodam jeszcze , ze jezeli masz dziewczyn/zone/kolezanke to dopisujac ja jako dodatkowego kierowce mozesz obnizyc cene swojeo ubezpieczenia . W razie pytan wal ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zjazd z irlandii

Następny temat

studia w pl bedac w uk

WHEY premium