SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA NA ZŁÓDZIEJA!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995


ale beeeka!

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8955
i Znowu ****a zespamowali posta , niech jakiś mod zrobi tu ****a wreszcie porządek . Miało niebyć spamów w normalnych postach , miały lecieć bany i widać ze to było tylko ******lenie . co to ****a czateria ?? jak chcą to niech sobie na gg pogadają chyba ze obydwoje chcą sie pokazac z kozackiej strony i robia sobie reklame ****a . uspokujcie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12908
Do opticala:(ja też pokozaczę)
Kiedyś kumplowi też wyjeli sprzęta a ,że wiedzieliśmy kto sie tym zajmuje(malolaty 20-23)kto ma do nich dojście powiedzmy że to był X(był naszym znajomym) -nie brał udziału w kradzieży ale wiedział kto to.No i dzwonimy do X i jest powiedziane nie mów kto to jest tylko oddaj sprzęta ale on czuł się kozakiem i nic tylko ogarnij się i rozłączył się.No to już nie uważmy go za kolegę zebraliśmy 2 fury ludzi i na poszukiwania .Znależliśmy go w samochodzie i akcja była jak w filmie zaczął uciekać furą a my za nim jeden z kumpli za***iście jeżdzi furą to wyprzedza zajeżdża drogę my z tyłu blokujemy i gościu dostał taki w******l na środku ulicy wylotowej z wołomina i z tekstem A co ty (ksywa) też.Zachował się jak k***a to jest tak traktowany.Oczywiście radio zaraz się znalazło.A można było oddać.
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12908
Apropo kozaczenia na każdym kroku przystopujcie trochę bo jak ja to czytam to raczej zlewam na to niż myśle jakie to kozaki piszą.(ja kradne ja składam bramki w dyskotece) 90% z tego to bajki wg. mnie jak by tak było to nie chwalili byście się tym tutaj bo i po co ktoś miał podpis mały pies najwięcej ujada i wg. mnie to prawda.
Ps.Dla mnie kozakiem jest tu tylko gregor i szacunek dla niego.
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
ja niestety nie znam nikogo w kolicy kto zajmuje sie tym (wyjmowaniem odtwarzaczy) , mieszkam od niedawna w Katowicach, i wiem, ze to malo realne aby odlanesc winowajce, ale przyznam, ze mialem ochote mu ten srubokret wsadzic w oko ... co do kozaków na forum, to chyba zbyt wiele koksu ktos tu sie najdał

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 559
e0r kwiat jak podkreca sztucznie

dwukrotne zwiekszenie mocy waszych h**owych sluchawek od kompa powoduje wzrost głośności muzyki tylko 1,3 raza.
Prawo Webera-Fechnera log 2 = 0,3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Czytajac te posty mozna dojsc do wniosku ze wiekszosc ludzi piszacych w tym miejscu to gangstarzy,rozpierd/alacze bramek w lokalach,chandlarze-począwszy od dragów po bron,ze znajomoscią czołowki swiadku przestepczego.NO i oczywiscie zaj/ebisci ruc/hacze a wiekszosc wali konia pod swoje posty i j.pegi,bo obojetnie kiedy sie tu wejdzie te same osoby(mitomani) siedzacy 20/h na tym forum i podnosący swoje male ego poprzez te załosne historyjki.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zamkniesz ludzi z tego forum przestepczosc w polsce spadnie drastycznie hehe

jak chesz zobaczyc prawdziwego kozaka to masz
http://patusiamycha.blox.pl/resource/kozaki.jpg

Zmieniony przez - shelong w dniu 2006-08-28 12:51:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
"Czytajac te posty mozna dojsc do wniosku ze wiekszosc ludzi piszacych w tym miejscu to gangstarzy,rozpierd/alacze bramek w lokalach,chandlarze-począwszy od dragów po bron,ze znajomoscią czołowki swiadku przestepczego.NO i oczywiscie zaj/ebisci ruc/hacze a wiekszosc wali konia pod swoje posty i j.pegi,bo obojetnie kiedy sie tu wejdzie te same osoby(mitomani) siedzacy 20/h na tym forum i podnosący swoje male ego poprzez te załosne historyjki."

Dokładnie.

Ja to wpadam tu już teraz chyba tylko po to,żeby doczytać wreszcie jak to z tym boldem i teratogennością,może doczekamsie gdzieś stu procentowej odpowiedzi popartej badaniami jak takie cośprzeprowadzi ktoś gdzieś :(

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2006-08-28 13:13:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
hrhr teratogenność to mit
wynika to jedynie z faktu ze wszystkie koksy byly badane pod tym względem, a bold nie. Dlaczego? Dlatego że jest to preparat weterynaryjny i nie ma potrzeby testować go. Wiesz że "potencjalna teratogenność" istnieje tylko w polskim internecie?

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl....

Następny temat

Clen + thermal

WHEY premium