SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

USN - rywalizacja - test masowy nevalainen i RafalRRRR, podsumowanie str. 15

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 19777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243

Dzień 6:
T R E N I N G M M A:
-kombinacje bokserskie
-sparingi bokserskie około 4 po 3 minuty
-sweepy z gardy w parterze
-obrony przed kimurą w parterze
-sparingi w full MMA
D I E T A:
120g musli + 3 jaja
kanapki w szkole
kanapki w szkole
T R E N I N G
carbo 50g
200g makaronu + 150g piersi z kurczaka
serek wiejski 200g + łyżka masła orzechowego(około 33g)

S U P L E M E N T A C J A:
USN - Creatine Anabolic - po treningu 53g
USN - 100% WHEY PROTEIN - półtorej porcji po treningu
USN - 19 ANABOL TESTO - 2caps przed treningiem, 3caps przed snem




Jutro rano przed szkołą trening klatki i barków:

Zmieniony przez - nevalainen w dniu 2014-02-18 22:30:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nevalainen, ostre macie te sparingi

1.02.2014 – DT – TEST USN - MASOWANIE

Menu:



Trening:



Opis:

Menu:


Dzisiaj zgodnie z hasłem:

Żryj co chcesz, wyglądaj jak wieprz

Cóż. Plan dnia był taki:

7.00 Wyjazd do szkoły z dziećmi
8:00 Biuro Katowice
9:30 Urząd Miasta - sprawy
10:00 Start do Warszawy
13:00 Siłownia Warszawa
15:00 Spotkanie I Warszawa
16:30 Spotkanie II Warszawa
20:00 Powrót do Katowic

Wszystko dopięte, a właściwie prawie . Jadłem od 16 w Mc Śmieciu. Mam dosyć na jakiś czas. Bilans dopięty idealnie, tylko dobiłem przed chwilą prochem i bułką.
Nawet Tadzika nie informuję z tym co jadlem…

Mam nadzieję że to poświęcenie zostanie wynagrodzone zawodowo

Fotek brak:

Trening :
Siłownia PRO 13,00

Trening na czczo, w biegu (spotkanie w sprawie pracy w Stolicy, wcześniej siłownia w Milanówku - znaleziona w necie podczas dojazdu)

Rozgrzewka – ogólny rozruch, bieg bokserski etc,. ok 15 min

WL Skos – bardzo dobrze poszło. Powolne ruchy, pilnowanie aby bark szedł prawidłowo. Ostatnia seria - dropset

WL sztangielki - płaska – j.w.

Francuz leżąc – w ulubionej odsłonie - z wymachem za głowę

Wiosło – miało być ze sztangą, lecz podest zajęty. Bardzo mało czasu, więc znalazłem taką dziwną maszynę (pierwszy raz robiłem na czymś takim). Bardzo fajnie się ćwiczyło. Dobrze czułem plecy.

Biceps sztanga – starałem się nie powtórzyć odchylania łokci w tył. W górę zauważyłem że mi leiej tak docisnąć biceps, dlatego łokcie podnoszę automatycznie. Trzymałem natomiast aby nie szły do tyłu. I ta „blokada” kosztowała mnie dosyć dużo wysiłku. Ciężary mniejzy, ale praca mięśnia dobrze zrobiona.

Miałem jeszcze barki boczne zrobić, ale nie miałem już czasu
Trenig szybki, krótkie przerwy

Siłownia mała, bardzo dobrze urządzona. Polecam. 10zł.
Czas treningu ok 1,15h.

Suple:

Na czczo: Tribulus x2, Witaminy Day, Witamina D,
Przed siłownią: Creatine Anabolic – USN – 27g, 19 Anabol Testo – 3 kaps, Przedtreningówka x1, Tauryna x2, Spalacz x2,
Okołotreningowo: BCAA 20g,
Po siłowni: Creatine Anabolic – USN – 27g, 19 Anabol Testo – 3 kaps , Tauryna x2,
Na noc: Witaminy Night, Magnez 10g,
Do bilansu: 100% Whey Protein – 100g

Media:

Nie mam już siły przycinać filmików, wrzucam jak weszło:


WL Sztangielki – 4seria, 8x31kg dropset 7x19kg





Francuz leżąc – 3 seria, 12x26kg





Wiosło siedząc - tył – 4 seria, 8x50kg





Wiosło siedząc - bok – 5 seria, 8x50kg





Biceps sztanga – 3 seria, 10x26kg






Padam na ryj.

Pozdrawiam


Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2014-02-19 00:17:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
RafalRRRR
Nevalainen, ostre macie te sparingi


Hehe, nie są takie ostre, ale dużo ich jest, czasami zdarza się jakaś kontuzja, np. wczoraj rozciąłem sobie lekko od środka wargę po jednym uderzeniu, w parterze przypadkiem dostałem z kolana w twarz. Ale trzeba sobie uświadomić, że to jest bardzo kontaktowy sport. :D

Zaraz idę na trening klatki i barków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1435
RafalRRRR- Jeśli masz co dzień taki dzień, to współczuje...Ja właściwie codziennie do godz.18 ciągle na obrotach jestem(na nogach)
nevalainen-MMA to faktycznie bardzo kontaktowy sport i łatwo o kontuzje.Świetnie się ogląda te techniki i raczej nie ma nudy w żadnej zawodowej walce....Ale jak złapiesz już taką nie ciekawą kontuzję to jesteś wykluczony z obu treningów.?

Chwile zawahania znikają po ciężkim treningu gdy mięśnie proszą o litość.Każdy krok,który robię to krok w przód i dążenie do idealnej formy.Dążenie do perfekcji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
markoD

nevalainen-MMA to faktycznie bardzo kontaktowy sport i łatwo o kontuzje.Świetnie się ogląda te techniki i raczej nie ma nudy w żadnej zawodowej walce....Ale jak złapiesz już taką nie ciekawą kontuzję to jesteś wykluczony z obu treningów.?


Oj nudy nie ma w walce, dla osób które nie interesują się MMA, ani nie ćwiczyli BJJ walka w parterze może być nudna, ale dla osób które się tym interesują i ćwiczą to jest ciekawe, przeróżne kontrole, toczenia.
A co do kontuzji, to łatwiej jest wykluczyć się z treningów MMA, bo praktycznie przy każdej kontuzji nie można ćwiczyć MMA. A np. przy jakiś rozcięciach, skręceniu kostki, stopy, uszkodzeniach nóg, czy innych mniej poważnych kontuzjach można ćwiczyć na siłowni, ale SW już raczej nie da się rady.

Zmieniony przez - nevalainen w dniu 2014-02-19 19:48:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243

Tydzień 2 - dzień 1
T R E N I N G
K L A T K A + B A R K I:

wyciskanie sztangi na skosie dodatnim:
10x45kg/10x55kg/10x60kg/8x65kg/8x65kg/10x60kg/10x55kg/14x45kg

zarzut i wyciskopodrzut:
3x50kg/3x50kg/3x50kg/3x50kg/3x50kg/3x50kg
D I E T A:
120g musli + 3 jaja
T R E N I N G
150g makaronu + 150g kuraka
kanapki w szkole
ziemniaki + mięso z kurczaka
serek wiejski 200g + łyżka masła orzechowego(około 33g)

S U P L E M E N T A C J A:
USN - Creatine Anabolic - po treningu 53g
USN - 100% WHEY PROTEIN - półtorej porcji po treningu
USN - 19 ANABOL TESTO - 2caps przed treningiem, 3caps przed snem



zarzut i wyciskopodrzut super ćwiczenie, co tydzień będę dodawał 5kg, ciekaw jestem jak będzie wchodziło na wyższych ciężarach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MarkoD, jak widzisz w dzienniku nie mam takich dni na codzień.
Polaco, serio mi się nie chciało kombinować. Pierwsze spotkanie się przeciągło (powinienem zjeść ok 14,30 zaraz po treningu), drugie było na McD więc inaczej nie szło. Po drodze na trasie do domu też McD wpadł bo nic innego mi się nie chciało. Dodam tylko, że oprócz loda nic mi nie smakowało. Serio.

19.02.2014 – DT – TEST USN - MASOWANIE

Menu:



Trening:



Opis:

Menu:


Miska w makro i kcal na 100%. Trochę zamieszane posiki przed-treningowe. Pierwszy raz ćwiczyłem po 2-gim posiłku. Nie dało rady te 2 posiłki zjeść na LC zgodnie z sugestią faftaq’a. Po treningu ratowałem bilans bananami (zaraz po treningu) no i omletem z godzinę później, jak dojechałem.

Fotka posiłku nr 1 i omleta z 3.:



Trening :
Siłownia PRO 19,15

Zaraz po pracy padłem ze stanem podgorączkowym. Teraflu x2 i mnie scięło. Wstałem po 18 półprzytomny. Zebrałem się jednak, bo jutro znowu wyjazd na 2 spotkania do Warszawy a w tresie nóg mi się nie chce zbytnio robić, poza tym trening w czwartek zepsułby mi plan na ten tydzień. Mają być dwa dni pod rząd i przerwa. Nie inaczej ). Sam trening przebiegł bardzo dobrze. Nie lubię tak późno ćwiczyć, jednak atmosfera w domu sama mnie wypchnęła na trening, na którym zrobiłem rekord w siadzie ze sztangą z przodu oraz na wyciskaniu na suwnicy. Wagi stosunkowo małe, ale dla mnie to jakieś pocieszenie.
Po treningu bardzo padnięty. Ledwo do auta się doczołgalem.

Rozgrzewka – bieg 10 min w tempie ok 10km/h

Siady sztanga przód – bardzo zadowolony. Wcześniej max79kg zrobiłem na suwnicy Smith, na wolnym 80kg jeszcze nie miałem. A ilość poszła zgodnie z planem. Czułem siłe dzisiaj (tak jak ostatnie treningi )

Wyciskanie suwnica – bardzo dobrze ponownie. Rekord w ostatniej serii.

MCNPN – coś mnie denerwuje ten MC. Po 2-giej serii palą na maksa prostowniki. Dwójki prawie w ogóle nie wyczuwalne. A wagi to połowa zwykłego MC...

Wspięcia jednonóż – Standard

Łydki maszyna – Standard

Unoszenie nóg – Standard. Brzuch bardzo mam słaby.

Skręty tułowia z obciążeniem – tym razem zrobione na maszynie.

Czas treningu ok 1,,20h.

Suple:

Na czczo: Tribulus x2, Witaminy Day, Witamina D,
Przed siłownią: Creatine Anabolic – USN – 27g, 19 Anabol Testo – 3 kaps, Przedtreningówka x1, Tauryna x2,
Okołotreningowo: BCAA 20g,
Po siłowni: Creatine Anabolic – USN – 27g, 19 Anabol Testo – 3 kaps , Tauryna x2,
Na noc: Witaminy Night, Magnez 10g,
Do bilansu: 100% Whey Protein – 100g

Media:

Siady przód – 3 seria, 10x70kg





Siady przód – 4 seria, 8x80kg





Wyciskanie suwnica – 3 seria, 12x210kg





Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20.02.2014 – DNT – TEST MASOWY – USN

Menu:



Opis:

Menu:


Miałem mieć wyjazd do Warszawy, rano się okazało że spotkanie przesunięte na następny tydzień, a drugie spotkanie przesunęło się na Częstochowę (też Warszawy). Miska i tak miała być zrobiona w locie. Bilans ciut nie tak, więcej węgli, mniej białka weszło. Ale i tak umownie, gdyż drugi posiłek wszedł w restauracji. Liczone było na przysłowiowe oko. :)

Fotka z posiłku 1 i 2:



Suple:

Na czczo: Triulus x2, Witaminy Day, Wit D,
Przed snem: USN - Creatine Anabolic 54g, USN - 19 ANABOL TESTO x4, Witaminy Night, Magnez,
Do bilansu: USN - 100% WHEY PROTEIN – 100g

Media

Rozpuszczalność białka USN





Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243

Tydzień 2 - Dzień 2:
T R E N I N G - brak
D I E T A:
120g musli + 3 jaja
150g makaronu + 150g piersi z kurczaka
150g makaronu + 150g wieprzowiny
100g ryżu + 150 g kurczaka
serek wiejski 200g + kieliszek oliwy

S U P L E M E N T A C J A:
USN - Creatine Anabolic - wieczorem między posiłkami
USN - 100% WHEY PROTEIN - brak
USN - 19 ANABOL TESTO - 3caps przed snem

Wczoraj miał być trening, ale 2 godziny przed dowiedziałem się że nie ma, dlatego Creatine Anabolic zmieniona pora, gdybym wiedział było by od rana.




Zmieniony przez - nevalainen w dniu 2014-02-21 14:19:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

eaa dodatkowo leucyna

WHEY premium