SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

USN - rywalizacja - test masowy nevalainen i RafalRRRR, podsumowanie str. 15

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 19783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
gratuluje wyników Panowie,ważne,ze nabraliście jakościowej masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Straciłem "wyraźność", jeśli na tym poziomie można takie coś powiedzieć.
A i foty, robiłem w 3 turach, w sobotę popołudniu, dzisiaj przy 2 światłach. Wybierałem najlepsze, a brzuch normalnie wyglądał tylko przy tym zdjęciu.

Co do efektu oficjalne jestem zadowolony, chociaż szczerze to myślałem sobie, że mogło tego fatu trochę mniej wejść, lol. Po redukcji człowiek ma taką manię :D

Artur, co do twojego progresu wydaje mi się fajniejszy, ponieważ widać poprawę, najbardziej w plecach, a i brzuch lepiej wygląda.

Zmieniony przez - nevalainen w dniu 2014-03-23 18:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rafal ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A powiedz, czynów treningach sw czułeś różnice? Głownie regeneracja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Przepraszam, myślałem Rafał, napisałem Artur :D

RafalRRRR
A powiedz, czynów treningach sw czułeś różnice? Głownie regeneracja.


Trochę nie rozumiem pytania.
Ale jeśli chodzi o utrudnioną regenerację, to miałem tak ułożony plan aby w dni przed treningiem SW nie było obciążanych na nich mięśni, jedynie barki, był problem, dlatego nie robiłem zbyt dużo tych serii na barki(tylko w wyciskopodrzucie), ponieważ są one obciążanie praktycznie na każdym treningu SW i one są praktycznie cały czas obolałe.
Co do reszty, to nie było problemu z regeneracją.
Nogi są też bardzo obciążane na treningach SW, ale one były na końcu tygodnia po 2 treningach SW, więc było ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło o to, czy bez supli było ciężej isc na kolejne treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Powiem ci, że ta kwestia to raczej siedzi w psychice, a suplementy napewno pomogły, ponieważ zwiększyły regenerację, przez co zmęczenie nie było takie duże, więc wpływ napewno miały też na psychikę. A po za tym ja na każdy trening SW chodzę z dużą chęcią, ponieważ ja to uwielbiam :D

Zmieniony przez - nevalainen w dniu 2014-03-23 19:24:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1435
No chłopaki,oczytałem się,że aż baniak spuchł.Co do formy waszej ,to faktycznie na zdjęciach dokładnie tego nie widać.Bo 1,5 czy 2 cm przyrostu jest tylko widoczne na miarce.U Rafała widać dokładnie szersze plecy...A u nevalainen na pewno progres jest ale jest to nie widoczne na foto.Dobrze ze dostaliście możliwość testowania tych supli.Przynajmniej większość śledzących waszą rywalizację,nabyła cennej wiedzy ogólnej.Np:Białko o doskonałej jakości smakowej.Może się w przyszłym miesiącu skuszę na tą truskawkę.Bo moje obecne białko serw.innej firmy w smaku jest kiepskie.Chociaż dobrze regeneruje siły po treningu,jedyny plus...

Chwile zawahania znikają po ciężkim treningu gdy mięśnie proszą o litość.Każdy krok,który robię to krok w przód i dążenie do idealnej formy.Dążenie do perfekcji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
gratuluję efektów

Zmieniony przez - Monos w dniu 2014-03-25 20:09:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Jakby jakiś moderator mógł wpisać w nazwie tematu dodatkowo podsumowanie str.15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

eaa dodatkowo leucyna

WHEY premium