SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

USA- odzywki- jakie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 206
Pytanie z reguly proste, lecz nie dla mnie...

Sklepy w USA pekaja w szfach od ilosci supli, a ja kompletnie nie moge sie zdecydowac od tego nadmiaru.

Wiem, ze byly tematy juz o tym, ale potrzebuje odpowiedzi 'na czasie'. Do rzeczy:

Jaki zestaw sobie zakupic? Kasa- max 1000 PLN. Chcialbym aby to byly suplementy, ktore daja kopa i przynoasza niezle rezultaty.

Ma byc ogien!!!!!

Wpisujcie swoje propozycje, SOGi w drodze!

Stosowane wczesniej suplementy- Dymatize Creatine, No Xplode, Xpand XtremePump, NoShotgun, NoSyntheSize.

Cel- Masa
Staz- 1.5 roku
22 lata
181 cm, 82kg

Zmieniony przez - Krombaher w dniu 2010-04-30 19:23:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 206
ma ktos jakies propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17897
za duzo supli stosowales jak na taki staz, proponuje poczytac dokladniej, ogarnac diete itd.
a jakie suple, te z wyzszej polki sa dostepne takze w polsce wiec uzyj wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11294
Mam takie pytanie.

Co teraz opłaca się kupić w usa z supli? jakieś dobre nowości? czy wychodzi taniej niż kopno w polsce?

Ktoś coś może wie na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1416 Napisanych postów 35562 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150778
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUPLEMENTY DO OCENY!!!!!!

Następny temat

Białko i kreatyna