SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UNDESTOR - pytanie o odblok...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Witajcie!

Co prawda dopiero dzisiaj zarejestrowałem się na forum ale wcześniej, będąc jeszcze niezarejestrowany sporo przeczytałem na temat powyżej zadanego pytania.
A więc, mam dostęp do UNDESTORU - nic mnie to nie kosztuje, lek prosto z apteki, sprawdzony a ćwiczę już od dłuższego czasu i choć wyniki siłowe cały czas mi się poprawiają to z przyrostem masy jest naprawdę kiepściutko....
Przeczytałem że blokowanie HPTA przy UNDESTORZE jest umiarkowane. Niektórzy uważają że przy nie dużym spożyciu powyższego testosteronu nie trzeba odblokowywać.
Planuję przyjmować środek w wielkości 6 tabletek dziennie (240 mg).
Jeśli są to istotne informacje to mam 19 lat, ważę 72 kg i mam 189 cm wzrostu.
Nie spodziewam się jakichś rewelacyjnych rezultatów, ale postanowiłem spróbować.

Pytanie brzmi więc: Czy przy powyższej dawce odblok jest konieczny? Czy 6 tabl. podług mojej masy ciała i wzrostu jest odpowiedni? Zależy mi na wynikach ale bardziej na zdrowiu.

Mam nadzieję że pomożecie.
Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Masz z 12kg niedowagi a sterydy nie sa magicznym srodkiem dla niedozywionych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10120
przy 6 nie powinny cie zblokować, ale na każdego inaczej działa listek clomidu warto mieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dianabol 10

Następny temat

podwyższony estradiol na cyklu ?!?! badania..

WHEY premium