SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UNDESTOR - Przechowywanie jak to w końcu jest ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2735

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19208
Naczytałem się, że Undestor musi być przechowywany w lodówce, bo jak nie to nadaje się tylko do kibla. Mam przed sobą kilka opakowań tego specyfiku, PROSTO Z APTEKI i co czytam ? Nie przechowywać w temperaturze powyżej 30 C. Nie przechowywać w lodówce ani nie zamrażać .Nigdzie nie pisze, że należy go zużyć w ciągu jakiegoś tam okresu bo podczas przechowywania straci skuteczność (ważność też ma długą bo do lutego 2013 r. ). Więc jak to jest ? Aha Undestor Oragonu..
znam tą ulotke:
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=2214
ale co do przechowywanie różni się od tej co mam przed sobą


Zmieniony przez - onsok w dniu 2010-10-02 11:31:08

Zmieniony przez - onsok w dniu 2010-10-02 11:34:18

POWER IS BACK !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19208
chyba zaczynam kapować...wcześniej był Undestor Testosteronum Undecanonium i on powinen być przechowywany w lodówce, a przed sobą mam Undestor Testocaps 40 mg, kapsułki Testosteronum undecanoas (ciut inne opakowanie, tabsy są nie w pudełeczku lecz pakowanawane po 10 w tak jakby saszetki ) i te (nowe) chyba nie wymagają przechowywania w lodówce

POWER IS BACK !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
nowe opakowania można śmiało trzymać w szufladzie tak mi powiedziała farmaceutka
nawet wskazane nie wkładać do lodówki.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
w temperaturze pokojowej oficjalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19208
thx, czyli dobrze się domyśliłem....A więc zlikwidowano jeden z minusów Undestoru ;)

POWER IS BACK !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
no to bomba heheh ale poki co w obiegu i tak bedzie to stare lodowkowe, nieaktywne gowno..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
teraz jest w listkach duze niebieskie opakowanie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244
Cześć

Odkopuję temat, co jeśli przechowywałbym go w szafce pod zlewem? w lato było 35+ stopni. Czy wtedy branie go mogłoby mi zaszkodzić lub działanie byłoby słabsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94401 Napisanych postów 364339 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668823
widzisz daty?
uzupełnij profil zgodnie z regulaminem działu
załóż swój temat z ankietą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prohormon

Następny temat

Testosteron prolongatum + meta ruska

WHEY premium