SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UK-LABS - Boldek /Opinie o firmie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60328
Interesuja mnie opinie osob ktore braly boldka z uk-labs.

Jaka obecnie jest opinia na temat reszty produktów tej firmy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
przylaczam sie do pytania. u mnie wszyscy wlasnie zachwalaja a jak to tutaj wyglada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba jeszcze tego nie waluja, dostepnosc slaba, zalezy gdzie. bilem npp dzialalo jak nalezy. jakbym mial zrodlo to celowalbym w uk-labs. bombowiec powinien cos wiedziec na temat uk-labs

Zmieniony przez - Zen2008 w dniu 2008-08-06 12:41:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
przylaczam sie do pytania. u mnie wszyscy wlasnie zachwalaja a jak to tutaj wyglada?


no to bierz i bij.

skoro wszyscy chwala to znaczy ze dziala

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60328
Na Wyspach podobno duzo tego chodzi .Znajomy sobie przywiózł ,ale u niego bedzie ciezko o opinie bo wali cała mase innych srodkow ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
slyszalem ze uk-labs dziala i teraz jestem na winku wczoraj dopiero poszedl pierwszy szot a wiec nic nie jestem wstanie powiedziec .na nastepny cykl zakupilem tez bolda z uk-labs.mowia ze kopie to trzeba zapasy robic

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytalem o winku z uk-labs kolo pisal ze dziala. Klatwa podbij na gg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

massdrol czy mietek ?

Następny temat

która meta na dzien dzisiejszy ?

WHEY premium