SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 17: Dos Anjos vs. Cowboy 2 wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Zgadzam się z Puarem, Jackson odwalił z Reemem kawał dobrej roboty
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
W pierwszej rundzie przez 3 minuty nie padł żaden cios, wtedy już czulem, że Reem wygra walkę, chciałbym troche uspokoić wszystkich fanów holendra, bo jednak w duzym stopniu JDS przegrał na własne życzenie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
nie wiem czy zyczenie, czy brak agresji i pewnosci siebie z powodu braku koksu. poza tym mozliwe,ze jest gorszy motorycznie po wszystkich urazach glowy i troche "boi sie" w trakcie walki

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Z jednej strony sobie myślałem "co on kurde robi, czemu się nie rzuci na Overeema i nie pójdzie do przodu" z drugiej strony Overeem rozbijał jego plany pracą nóg i tymi zmianami pozycji, no i JDS czekał ciągle na kontratak. Może i koksy i taktyka Reema zrobiły swoje.
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Overeem w southpaw stance czesto krazyl w strone prawej JDS co nie dawalo mu miejsca na atak. genialne w swej prostocie. mysle Puar,ze aspekt techniczny tej walki byl oi wiele bardziej znaczacy niz sie wiekszosci wydaje, JDS nie mial okazji by wyprowadzac swe typowe ataki na ktorych bazuje

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
...ale tego że będzie tko w tą stronę to chyba się nikt nie spodziewał :D dawałem mniej więcej równe szanse ale myślałem że będzie decyzja dla Reema ze względu na taktykę... a tu takie coś

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
tak myslalem ze jezeli wygra to decyzja jak z Royem. a tu czysciutko na szczene i tko!

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
OBELX
W pierwszej rundzie przez 3 minuty nie padł żaden cios, wtedy już czulem, że Reem wygra walkę, chciałbym troche uspokoić wszystkich fanów holendra, bo jednak w duzym stopniu JDS przegrał na własne życzenie.


Nie zaliczam się do fanów Reema, aczkolwiek nie zgadzam się, że JDS przegrał na własne życzenie. Walczysz tak jak przeciwnik pozwala, więc gdyby JDS wykazywał więcej agresji, być może wcześniej by się nadział na kontrę Aliego, bo nokaut wisiał w powietrzu. Zauważ, że do tej pory Junior walczył z zawodnikami którzy chcieli się bić, szli na wymiany, nawet z Huntem miał dużo łatwiej, bo Marek inicjował akcje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Nie dostosował się do sytuacji w oktagonie, jego team również, w 1 rundzie Ali go ładnie trafił.
JDS był w ch** spięty, to było widać na twarzy. O to przegranie na własne życzenie mi chodzi.
Nie skracałkątów i nie zamykał dość Reema, mnie akurat to specjalnie nie dziwi, bo spodziewałem sie takiej walki, tylko postawiłem JDS ze względu na 15 możliwego KO, ale jak już napisałem, cieszyłem sie jak dzieciak mimo wtopionej kasy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PanParowka
Ciekawi mnie jedno, czy Kowalewicz zdaje sobie sprawę, że w tej kategorii Aśka jest nie do przejścia?:) Szacunek za decyzje przejścia do UFC i świetną walkę, ale choćby nie wiem jak Karolina się starała, to Aśka prezentuje poziom niedościgniony dla innych zawodniczek :)
Pewnie zdaje sobie sprawę. Ale jakie ma wyjście? Nie walczyć w UFC bo tam króluje Aśka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Największa konferencja MMA w Europie - zdjęcia!

Następny temat

UFC 195: Lawler vs Condit, 02.01.2016

WHEY premium