SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 13 - Dos Santos vs. Miocic

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18657

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
zabstyl
Diaz chyba chce polecieć z UFC,krytykuje organizacje,nie zjawia sie na media treningu,nie robi wagi i chyba srednio spodobala mu sie umowa z Reebokiem





ŁAR DYJAZ!

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Mistrz Czym starszy tym bardziej brata w gadce przypomina, ostro musza palic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
Yoshi 87 to co wysłałeś o tym przybraniu 9 kg w 3 godz. to jakaś masakra , ja mimo że mam sporą wiedze o dietetyce, to dla mnie jest kosmos, i aż wręcz niewiarygodne, robiłem po 3, 4, kg, ale 9 kilo nadrobić w 3 godziny to masakra, podstawowe pytanie nasuwa się, jak oni to robią iż w dniu walki nie widać kryzysu formy, przecież takie ścinanie tak wymęcza organizm iż przeciętny człowiek by umarł a amator trenujący 3 razy w tygodniu nie był by w stanie podnieść się z łóżka rano w dzień walki, a tu takie jaja 9 kg????? wtf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Reem powinien DAC rade( jak w kazdej walce w UFC do ten pory)
Ciagle mam gdzies malutka nadzieje ze znowu zawroci SWA kariere mimo iz z JDS I cainem go nie widze w ogole.
Przekonamy sie niedlugo.
Zawsze pozostaje Bellator gdzie moze spokojnie pas zdobyc.

Postawilem na Stipe bo oddsy jak uj zaj**iste ale jak pisalem- pewnie JDS by KO/ TKO

Aska moze da rade ale brazylijka solidniejsza sie wydaje plus slodsza jest ;)

Diaz wp******? Kibicuje tez Gonzadze ale jak Steven napisal,moze juz my byc ciezko

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Early Preliminary o 21:30 się zaczęły, czy na rojadirecta coś podupcyli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
Poratuje ktos streamem na pw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
da ktoś streama?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
http://www.typertv.com.pl/69-tv-sport-54 

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
byla juz Aska ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4514 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
Bialymis
byla juz Aska ?



nie, jeszcze sporo czasu. Aska ponoc kolo 1 w nocy

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak walczyć z bokserem?

Następny temat

Stres - walka na gali

WHEY premium