SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 143: Henry Cejudo vs. TJ Dillashaw

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2461 Napisanych postów 14216 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290092

Paige VanZant vs. Rachael Ostovich na gali UFC Fight Night 143

Organizacja UFC oficjalnie potwierdziła pojedynek w wadze muszej kobiet między Paige VanZant a Rachael Ostovich do którego dojdzie na gali UFC Fight Night 143.

O tej walce mówiło się już w sierpniu, ale VanZant zaprzeczyła, że jest zestawiana na pierwszej gali UFC transmitowanej na ESPN+. Teraz mamy już pewność, że do tej walki dojdzie 19 stycznia na Brooklynie w Nowym Jorku.

Paige VanZant (7-4) wróci do Oktagonu po rocznej przerwie spowodowanej leczeniem złamanej ręki. „12 Gauge” ma za sobą dwie porażki z Michelle Waterson przez techniczne poddanie w pierwszej rundzie na gali UFC on FOX 22 i Jessicą-Rose Clark przez jednogłośną decyzję na gali UFC Fight Night 124 w styczniu tego roku. Ostatnią wygraną walką VanZant było zwycięstwo przez KO w drugiej rundzie z Bec Rawlings na gali UFC on FOX 21 w sierpniu 2016 roku.

Rachel Ostovich (4-4) ma za sobą dwie walki pod banderą UFC. W grudniu ubiegłego roku pokonała przez poddanie w pierwszej rundzie Karine Gevorgyan na gali TUF 26 Finale. W ostatniej walce w lipcu została poddana w trzeciej rundzie przez Montanę De La Rosę na gali TUF 27 Finale.

Na karcie walk gali UFC Fight Night 143 ogłoszone są jak na razie tylko dwie walki. Oprócz walki VanZant vs Ostovich zapowiedziano także pojedynek w wadze półśredniej między Belalem Muhammadem a Geoff’em Neal’em.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2136 Napisanych postów 7622 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 112922
Moja kochana, piekniusia, sliczniusia Rachael wlaczy <3
Chron ta sliczna buzke kochana i zlej ta blondynke wychudla

Ta walka to bedzie pierwsze wieksze wyzwanie dla Rachael

Zmieniony przez - grind w dniu 11/7/2018 11:38:22 PM

"grind by TKO (rzut niziolkiem na 12 metrow) , 3 minuta ulicznej walki. #markmywords" - Gautan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1204 Napisanych postów 7428 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136756
Pięłntkna. Szkoda, że dostani w mazak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2136 Napisanych postów 7622 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 112922
Moze zaskoczy. Mam nadzieje

"grind by TKO (rzut niziolkiem na 12 metrow) , 3 minuta ulicznej walki. #markmywords" - Gautan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
B-REAL FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 8433 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128754
Podobno ludzie już nie mogą się doczekać ważenia

Trener personalny, masażysta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 862 Napisanych postów 4103 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71996
Fajne by było jakby takie ładniutkie niunie dały walkę w stylu Lawler-Macdonald...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2461 Napisanych postów 14216 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290092
Wiedziałem, że ta informacja Wam się spodoba Panowie
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1204 Napisanych postów 7428 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136756
Wziąłbym ją na ręce i zwazyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dokladnie, moge ja wazyc na rekach kilka razy dziennie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 449 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30729
Szkoda tych ładnych buziek Ostovich trochę za bardzo przypomina mi moją ex, wiec... war VanZant
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Masao
Szkoda tych ładnych buziek Ostovich trochę za bardzo przypomina mi moją ex, wiec... war VanZant

Twoja ex? Daj numer

Zmieniony przez - grind w dniu 11/9/2018 2:17:30 AM

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RIZIN 14 - Floyd Mayweather Jr. vs. Tenshin Nasukawa