SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night82: Hendricks vs Thompson

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miocic od walki ze Struvem to nie ten sam zawodnik. To tak jakby mówić, że Conor jest teraz gorszy od Duffyego, bo kiedyś z nim przegrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
To nie jest kwestia umiejetności, nie rozpatrujcie jego przegranej w kategoriach rozwoju technicznego zawodnika, bardziej taktycznego i elementu szczęścia.
To jest HW tu jeden cios robi walke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Obecny Werdum jak najbardziej moglby pokonac prime Fedora moim zdaniem.
Za to jak Obelx i Mikel uwazam, ze JDS by go wciaz pojechal. Reem tez.
Miocic jak najbardziej jest w stanie


Zmieniony przez - grind w dniu 1/12/2016 8:47:43 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Miocic fakt przegral z JDSem, ale po wyrownanej walce i ze Struvem, ale to juz dawno z Del Rosario i z Gonzaga tez dupy nie urwal, ale ostatnie 2 wystepy mowia same za siebie, zgwalcic Hunta w dupe i Arlovskiego szczeny dotknal w niecala minute. Miocic ma mocny boks, zapasy, szczene i potrafi dobrze wywrzec presje. Z Velasquezem jest w stanie utrzymac walke w stojce i tam wygrac, Werduma jest w stanie przeboksowac czy nawet znokautowac. Overeema zobaczylbym z wygranym Barnett vs Rothwel, z Barnettem dobrze walka sie sprzeda a z Rothwellem ostatnio przej**al ostro.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Barnett woda na mlyn dla Reema, obecny Ben to zagadka i ja bym się nie podjął stawiania na niego, zwłaszcza jeśli Reem zawalczy jak z JDS czyli spokojnie wyczeka Bena, tylko jego raczej nie skończy.
Miocic imho wygrał z JDS przez damage jaki zadał, ma tytanowy łeb i jest młody w mma, ciągle sie rozwija, jego boks jest troche chaotyczny jeszcze ale i tak jeden z lepszych w dywizji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Też uważam, że Miocić jest bardzo niedoceniany. Dla mnie to inteligentniejszy, bardziej wszechstronny, o porównywalnej stójce odpowiednik JDS'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
ale z jds przegrał:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wtedy jeszcze nie było niezapowiedzianych testów, to był grudzień 2014.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Przegrał bo to był JDS, który miał dać kolejny epicki wp****** z Cainem, w innym wypadku wygral by Miocic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A dla mnie JDS jeszcze pokaże że jest w czołówce, zobaczycie. A do bycia jego fanem jest mi daleko. Po prostu Reem miał na niego genialną taktykę, która wreszcie brała pod uwagę jego możliwości techniczne.

Każdy kto będzie pchał się z nim do półdystansu będzie zagrożony i imo nadal JDS kosi większość hw. Nie wiem jak tylko radzi sobie z naturalnymi schabami typu Rothwell, ale na dobrą sprawę kto jest w topce hw naturalnym schabem oprócz Bena? Antek trochę taki był, choć nie był tak lotny jak Ben. Ale na TRT był imo bardzo sprawdzonym zawodnikiem, dostawał tylko od najlepszych.

No i jeszcze jedno- Ben to imo jedyny zawodnik z którym Ali przegrał nie w większości przez swoją głupotę.

Choć gdyby Reem wiedział że złamał mu rękę, to może inaczej zacząłby walczyć;) No, ale wg mnie na takie schaby jak Ben, to Hunt ma spoko styl no i Cain oczywiście


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-01-15 10:52:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aldo czy McGregor? Zaklad

Następny temat

Zapasy Kraków

WHEY premium