SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 78: Bisping vs Evans - ROZPISKA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886




17 listopada w Newark (New Jersey), dojdzie do pojedynku niepokonanych do tej pory zwycięzców "The Ultimate Fighter". Zwycięzca TUF-3 Michael Bisping (14-0) zmierzy się ze zwycięzcą TUF-2 Rashadem Evansem (15-0-1). To starcie będzie główną walką gali UFC 78: Validation.

Doszło tu do ciekawego zestawienia ze sobą fighterów, którzy po swoich ostatnich walkach mają otwarty rachunek.

Bisping wygrał na gali UFC 75 z Mattem Hamillem, dzięki kontrowersyjnej decyzji sędziów, dlatego od razu zaczęto planować rewanż. Hamill musi poddać się jednak operacji, po której potrzebuje czasu na rehabilitację.

O Evansie krążyły ostatnio pogłoski, jakoby miał bić się na tej gali nie z Brytyjczykiem, lecz z Tito Ortizem. Pamiętamy, że obaj spotkali się w Oktagonie podczas UFC 73, kiedy to walka zakończyła się remisem.

ROZPISKA

UFC 78: Validation
17.11.32007
Newark, New Jersey (Prudential Center)

Michael Bisping vs Rashad Evans
Thiago Silva vs Houston Alexander
Joe Doerksen vs Ed Herman
Ryo Chonan vs Karo Parisyan
Frank Edgar vs Spencer Fisher
Chris Lytle vs Thiago Alves
Jason Reinhardt vs Joe Lauzon
Luke Caudillo vs Marcus Aurelio
Akihiro Gono vs Tamdan McCrory


[źródło: www.kampfsportnews.com]

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2007-11-14 19:54:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61
Michael Bisping vs Rashad Evans (Evans pkt)
Thiago Silva vs Houston Alexander (Houston KO)
Joe Doerksen vs Ed Herman (Joe sub.)
Ryo Chonan vs Karo Parisyan (Karo pkt.)
Frank Edgar vs Spencer Fisher (Spencer pkt.)
Chris Lytle vs Thiago Alves (Thiago pkt.)
Jason Reinhardt vs Joe Lauzon (Joe sub.)
Luke Caudillo vs Marcus Aurelio (Marcus sub.)
Akihiro Gono vs Tamdan McCrory (Tamdan Ko)

A co do gali to mogło być o wiele lepiej(Czekam na walke Randy-Nog, Machida lub Paulo Filho vs.Anderson Silva, itd. oj marzenia marzenia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozpiska bez rewelacji.
Stawiam na Bispinga, i Parisyana.


Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2007-10-06 11:20:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja po tym co ostanio pokazał Bisping stawiam na Evansa.

A rozpiska ogolnie bez szału...jedna z gorszych,ale może za to same walki bedą ciekawe...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886
UPDATE!!!

dodano koleją, ciekawą walkę do tej rozpiski:

*Marcus Aurelio vs. Luke Caudillo

wg mnie całkiem ciekawa gala! oprócz walki wieczoru zobaczymy byłych PRIDE-owców: Aurelio, Gono i Chonana, no i Parisyan - Lombard też się ciekawie zapowiada. Jak dla mnie gala ciekawsza niż najbliższa (UFC 77)...



Zmieniony przez - Blastboy w dniu 2007-10-06 17:09:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3394
A mi sie ta rozpiska podoba :) starcie dwoch judokow Lombarda i Karo , walka Gono showmana z japonii no i Marcus Aurelio pogromca Takanori Gomiego plus Ryo Chonan ktory trenujac z Team Quest napewno da ciekawa walke.Nie wiem dlaczego sie czepiacie tej rozpiski..wczesniej byly narzekania ze nie walcza fighterzy z Pride a tu prosze jaki prezencik;)Mam nadzieje ze bro Evans pojedzie tego buraka hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
rozpiska z du.py zero gwiazd,jedynie Karo cos reprezentuje,co do Bispinga jak chcecie kase zarobic to postawcie na Evansa ,ja tak robie i wiem ze niemusze pracowac znowu przez miesiac po tej walce

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886
No i nagle mamy świetną rozpiskę!!! ostatnia walka dodana do gali:

*Houston Alexander vs. Thiago Silva

Będzie się działo!!!
Chyba jednak dobrze, że Tomek nie wygrał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3394
no i kolejny fajny pojedynek...dwoch przebijajacych sie do czolowki i walczacych o popularnosc fighterow : Evans i Alexander :) nie ma co narzekac bede ogladal !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
po tym update brassboya to inaczej juz to wyglada,calkiem niezly show bedzie.

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajna walka się zapowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
A ja Wam powiem że większości tych nazwisk to w ogóle nie kumam.
Ja cały czas żyje czasami Vitora Belforta, Vanderlei Silvy, Basa Ruttena, Igora Vovchanina i innych z tego okresu.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pankration

Następny temat

UFC - kilka newsów

WHEY premium