SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 259: Jan Błachowicz vs Israel Adesanya o tytuł wagi półciężkiej

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Czy to ten sam Cormier, który kiedyś się z Janka nabijał?
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Cormier jest dwulicowy jak skvrwysyn, pyerdoli jedno, robi drugie. Dobrze, że dostał wpyerdol od JJ i od Miocica.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
To też było jak Janek nie wygrywał. Potem zmienił zdanie na jego temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Cormiera jest teraz dwa razy tyle. Pyty już nie widzi jak się popatrzy w dół, bo mu bebech zasłania.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

mmajunkie.usatoday.com

Aljamain Sterling jest pewny, że Petr Yan nie zniesie jego presji w walce o pas na UFC 259

Pretendent do tytułu wagi koguciej UFC Aljamain Sterling jest przekonany, że mistrz Petr Yan w końcu ulegnie jego duszącej presji w ich zbliżającym się pojedynku.

Aljamain Sterling (19-3 MMA, 11-3 UFC) zmierzy się z mistrzem wagi koguciej Petrem Yanem (15-1 MMA, 7-0 UFC) na gali UFC 259 w pojedynku będącym częścią karty walk na której zobaczymy trzy pojedynku mistrzowskie, a to wszystko już 6 marca.

Grappling „Funkmastera” był ukazany w pełnej krasie, kiedy potrzebował mniej niż dwóch minut, aby udusić czołowego pretendenta Cory’ego Sandhagena w czerwcu. Ta wygrana zagwarantowała Sterlingowi jego pierwszą walkę o tytuł UFC i Aljamain chce kontynuować to nieustępliwe podejście w grapplingu przeciwko mistrzowi.

Aljamain Sterling
„Kiedy rozłożę to na czynniki pierwsze, style tworzą walki, nie ma dwóch takich samych walk i chodzi o to, kto się lepiej zaprezentuje” powiedział Sterling w wywiadzie dla ESPN. „Myślę, że został przetestowany, ale nie sądzę, że miał rywali, którzy nieustannie go atakowali, coś podobnego, jak typ presji w stylu Khabiba, szukających sprowadzenia go do parteru, a to zmienia tempo walki. Może próbować zatrzymać obalenia ciosami jak tylko chce. Ja potrzebuję tylko jednego sprowadzenia.

Mogę obalić sto razy, on może zatrzymać to sto razy. Jeśli uda mi się wykonać to jedno obalenie, te 101. sprowadzenie i położę go na plecach, to będzie to dla niego długa noc. W to naprawdę szczerze wierzę. On jest dobry w parterze, wiem, że może mnie zranić, wiem jakie są zagrożenia, ale ostatecznie, on musi wejść w zwarcie. Muszę po prostu dostać go w swoje ręce i to będzie dla niego zła noc.”


Sterling wyjaśnia, że przed walką z Sandhagenem, prosił o walkę z Yanem, ale matchmakerzy dali mu jego zdaniem, trudniejszą walkę do przygotowania. Teraz, gdy zmierzy się z Yanem, Sterling uważa, że choć mistrz stwarza zagrożenie, to ma stosunkowo przewidywalne podejście.

Aljamain Sterling
„Wiem na co się porywam. Nadal wiem, że jest niebezpieczny. Chcę tylko wiedzieć, jak wiele zyskał w swojej defensywie przed obaleniami. Jest powód, dla którego wycofał się z walki z pierwszym razem. Nigdy nie mieliśmy jasności, dlaczego wycofał się z tej walki. To musi być coś na rzeczy.

Mój styl jest podobny do stylu Sandhagena w stójce, ale jest nieprzewidywalny, gdy trafia do parteru. Mogę uciekać z pleców, mogę cię poddać z pleców, mogę zadawać obrażenia z pleców, mogę zadawać obrażenia na górze, mam dobrą kontrolę z góry i mam dobrą presję pod siatką, jak Kamaru Usman. Więc cokolwiek to będzie, myślę, że trafimy na takie sytuacje z klinczem, sytuacje z obaleniami, myślę, że walka faworyzuje mnie.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Ciekawe, czy dadzą Sandhagenowi walkę ze zwycięzcą Yan - Sterling. Mam nadzieję, że Garbrandt nie wciśnie się na to miejsce.
W sumie walka Cody'ego z Corym byłaby ciekawą alternatywą na wyłonienie następnego pretendenta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Odliczanie do UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya

Videomateriały promujące zbliżającą się galę.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna numerowana gala największej organizacji MMA na świecie. W walce wieczoru dojdzie do jakże wyczekiwanej, pierwszej obrony pasa UFC w wykonaniu Jana Błachowicza. Mistrz wagi półciężkiej podejmie aktualnego posiadacza pasa wagi średniej, Israela Adesanyę.

W co-main evencie gali, Amanda Nunes zmierzy się z Megan Anderson w walce, której stawką będzie pas wagi koguciej kobiet. Starcie to poprzedzi potyczka Petra Yana z Aljamainem Sterlingiem o najważniejsze trofeum w dywizji koguciej.

Poniżej videomateriały pokazujące przygotowania wymienionej czwórki do zbliżających się walk.









...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Już jest pierwszy embedded


1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No cóż przynajmniej to córka a nie synek...

a gala o nienormalnej dla nas godzinie?


Zmieniony przez - Puar w dniu 2021-03-01 20:48:47

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 listopada - Bellator 251: Melvin Manhoef vs Corey Anderson

Następny temat

KSW 56 z udziałem Soldica, Narkuna i Owczarz

WHEY premium