SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 245: Usman vs Covington

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3428 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93087
Ja stawiam na Usmana, bo lepiej sponiewierał RDA niż Covington

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mam nadzieję, że Kolbi dostanie po mordzie, bo nie lubię tego hamerykańskiego gównianego imidżu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390

Alexander Volkanovski Instagram

Alexander Volkanovski zapowiada skończenie Maxa Hollowaya przed czasem i wysłanie go do wagi lekkiej

Alexander Volkanovski wierzy, że będzie pierwszym, który pokona Maxa Hollowaya w walce o tytuł w wadze piórkowej na gali UFC 245.

Hawajczyk Max Holloway od dawna jest niepowstrzymany w dywizji piórkowej, ale kiedy próbował szczęścia w wadze lekkiej, Dustin Poirier okazał się zbyt potężnym rywalem. Alexander Volkanovski uważa, że będzie również zbyt trudnym przeciwnikiem dla Hollowaya i że ludzie przekonają się o tym podczas ich pojedynku o pas na gali UFC 245.

Alexander Volkanovski
„Rzecz w tym, że waga lekka jest dla niego zbyt silna – dlatego miał być niepokonany w wadze piórkowej, ale jeśli pójdzie wyżej, będzie miał problemy. Jeśli zapytacie kogokolwiek, kto trenował ze mną lub walczył ze mną, powiedzą wam, że czuję się tam jak półśredni. Mam mnóstwo siły, nie chcę brzmieć zarozumiale, ale bez podziału na kategorie, jestem jednym z najsilniejszych ludzi, których spotkasz. To jest różnica. Wielu ludzi zda sobie z tego sprawę 14 grudnia. Nie mogę się doczekać, by pokazać to światu. Ludzie będą traktować mnie jako underdoga i powiedzą, że Max jest za duży, ale kiedy go złapię, poczuje moc i wszyscy to zobaczą”.


Choć Volkanovski jest w tym pojedynku underdogiem, to zdaje mu się to nie przeszkadzać. Jest przekonany, że udowodni, że wszyscy wątpiący w niego się mylą, także ci, którzy mówią, że nie będzie w stanie walczyć przez pięć rund.

Australijczyk nigdy nie rywalizował na dystansie pięciu rund w swojej karierze, ale jest przekonany, że jego kardio wytrzyma i będzie tym, który nada tempo walce. Poza tym, Alex uważa, że pojedynek nie będzie trwał pełnych pięciu rund.

Alexander Volkanovski
„Szczerze mówiąc, naprawdę wierzę, że mogę go skończyć przed czasem. Jest twardy i szanuję go jako wojownika, ale zamierzam wygrać we wczesnych rundach i myślę, że dam radę go skończyć. Jeśli jednak będzie tak twardy, jak wszyscy mówią, wygram przez decyzję. Jestem zbyt dobry, by zwolnić i nadam dobre tempo. Jeśli będzie w stanie nadążyć, będzie o krok dalej w tej walce”.


Gdyby rzeczywiście pokonał Maxa Hollowaya, Volkanovski zostałby drugą osobą, która pokonała Hollowaya, Jose Aldo i Chada Mendesa – trzech z najlepszych zawodników wagi piórkowej w historii UFC. Innym zawodnikiem, który tego dokonał jest Conor McGregor. Volkanovski uważa, że to by udowodniło, że jest jednym z najlepszych piórkowych w historii.

Alexander Volkanovski
„Pokonałem Chada Mendesa i Jose Aldo, to dobre walki, ale to jest dopiero walka. To jest mistrz. Zwłaszcza na takiej karcie jak ta. Wtedy wszyscy poznają moje umiejętności i uznają mnie jako jednego z najlepszych piórkowych w historii. Jeśli zrobię to pokonując legendy tego sportu, nie można kwestionować tego, że jestem jednym z najlepszych zawodników kategorii piórkowej. Zamierzam potem wyeliminować pretendentów to tytułu. Muszę wygrać, muszę być mistrzem i zostać numerem jeden rankingu bez podziału na kategorie, aby zapewnić utrzymanie mojej rodzinie. Jeśli moje dziedzictwo od tego zależy, idę po to”.


Na koniec, Alexander Volkanovski powiedział, że jest niezwykle pewny, że 14 grudnia świat usłyszy „And New”. Wierzy również, że będzie to ostatnia walka Hollowaya w wadze piórkowej, ponieważ wątpi, że Hawajczyk będzie chciał zbijać wagę, aby walczyć z nim ponownie.

Alexander Volkanovski
„Został pokonany, kiedy poszedł wyżej. Jest dużym chłopcem, więc ciężko jest zrobić tę wagę. Nie chcę być zarozumiały, ale gdy tylko poczuje moją moc i to, co zrobię w grudniu 14, myślę, że zrozumie, że jego najmądrzejszym posunięciem będzie przeniesienie się do cięższej kategorii. Zamierzam ułatwić mu podjęcie tej decyzji 14 grudnia. Jestem gotowy, by skraść show i zrobić wszystko, aby ta noc należała do mnie.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Max Holloway wciąż liczy na walkę z Khabibem Nurmagomedovem

Mistrz wagi piórkowej UFC Max Holloway i mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov byli przez chwilę zestawieni do walki o tytuł mistrza wagi lekkiej na początku 2018 roku jednak ta super walka nigdy się nie odbyła.

Mimo to, Max Holloway nadal chce zmierzyć się z niepokonanym Khabibem Nurmagomedovvem i jest optymistycznie nastawiony co do tego, że do tego pojedynku dojdzie.

Podczas gdy Nurmagomedov pokonał w ostatnich dwóch walkach Dustina Poiriera i Conora McGregora – dwóch zawodników, z którymi Holloway przegrał – Hawajczykowi widzi spore szanse na walkę z Rosjaninem.

Max Holloway
„Nie wiemy, żaden z nich nie jest mną, ja nie jestem nimi. Khabib to Khabib. Chciałbym, żeby tak się stało.

Khabib jest na drodze do bycia jednym z najlepszych w historii. Ja również planuję być jednym z najlepszych w historii. Jestem pewien, że się spotkamy. Tak długo, jak mój cel i jego cel jest ten sam, wpadniemy na siebie w odpowiednim czasie, a będzie to najlepszy walka o miano najlepszego zawodnika wszech czasów.

Zobaczymy, co się wydarzy. Ta walka mnie ekscytuje. Są walki, które stawiają wiele pytań, a on stawia wiele pytań. Miejmy nadzieję, że uda nam się zawalczyć i znaleźć odpowiedzi na te pytania”.






Max Holloway jest obecnie kilka dni przed obroną tytułu w walce z mocnym i niebezpiecznym Alexandrem Volkanovskim do której dojdzie w ten weekend na gali UFC 245 w Las Vegas. Walka z tak silnym rywalem jak Volkanovski, może dostarczyć Holloway’owi doświadczenia w kolejnych pojedynkach i być może w walce ze znakomitym grapplerem, takim jak Nurmagomedov.

Z kolei Khabib Nurmagomedov będzie bronił swojego tytułu w kwietniu przeciwko pretendentowi numer jeden Tony’emu Fergusonowi. Ten pojedynek był już planowany cztery razy w przeszłości i za każdym razem do niego nie doszło z różnych przyczyn. Wszyscy liczą teraz, że piąta próba zakończy się sukcesem i dojdzie w końcu do tej walki na gali UFC 249 na Brooklynie w Nowym Jorku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Usman wydaje sie byc taka bardziej atletyczna wersja Colby'ego

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390

Colby Covington Instagram

Colby Covington oświadczył, że nie czuje się komfortowo w American Top Team

Colby Covington, który w sobotni wieczór stanie do pojedynku z Kamaru Usmanem o tytuł wagi półśredniej na gali UFC 245, jest reprezentantem klubu American Top Team, ale być może wkrótce zdecyduje się zmienić klub.

W klubie na Florydzie Covington ma kilku wrogów wśród zawodników – przede wszystkim Dustina Poiriera i Jorge Masvidala – co spowodowało, że atmosfera w ATT nieco się popsuła, a między zawodnikami doszło do konfliktu. Zarówno Masvidal jak i Poirier powiedzieli, ze jeśli natknął się na Covingtona, to może dojść do bójki.

Sprawy przybrały taki obrót, że „Chaos” oznajmił, że teraz trenuje za zamkniętymi drzwiami, aby jego koledzy z klubu, którzy zmienili się w jego krytyków, nie przekazywali informacji o jego taktyce i treningach przeciwnemu obozowi.

Oto, co Colby Covington powiedział na ten temat w rozmowie z ESPN:

Colby Covington
„Robię teraz rzeczy za zamkniętymi drzwiami. Nie chcę, żeby ludzie zobaczyli moje treningi. To ważna sprawa dla mnie. Nie chcę, żeby ludzie zobaczyli plan na walkę, nad którym pracuję i jak bardzo się poprawiłem i jakie umiejętności rozwijam każdego dnia. Zobaczysz to w noc walki, kiedy wejdę do Oktagonu”.


Niestety, Covington martwi się nie tylko o zdradzenie jego taktyki. Mówi, że martwi się o swoje bezpieczeństwo podczas treningów w American Top Team.

Colby Covington
„Nie czuję się komfortowo. Czuję, że zawsze muszę patrzeć przez ramię. Muszę uważać na swoje plecy. Nie wiem, czy ludzie nie zechcą przyjść i spróbować mnie zaatakować. Ludzie krzyczeli na mnie w sali gimnastycznej, robili sceny i takie tam. To nie jest dobre środowisko dla mnie”.


Tymczasem właściciel American Top Team Dan Lambert nie martwi się o bezpieczeństwo Covingtona w klubie.

Dan Lambert
„Colby nie musi oglądać się za siebie na naszej siłowni. Być może będzie musiał pilnować swoich pleców gdziekolwiek indziej w wyniku tego, co się stało. … Są plusy i minusy bycia tym, kim jest Colby i że może to być tylko jedna z rzeczy, z którymi musi sobie poradzić, aby iść naprzód”.


Wiele wskazuje na to, że Colby Covington może za jakiś czas zmienić barwy klubowe, jeśli sytuacje o których mówi będą się powtarzały. Trudno jednak zaprzeczyć temu, że zachowanie Covingtona jest główną przyczyną jego problemów w klubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390

Guilherme Cruz, MMA Fighting

Jose Aldo uspokaja i twierdzi, że redukcja wagi przebiega „łatwo” przed UFC 245

Były mistrz wagi piórkowej UFC Jose Aldo uspokaja fanów, którzy obawiali się o stan jego zdrowia i formę po redukcji wagi do kategorii koguciej przed pojedynkiem z Marlonem Moraesem na UFC 245.

Jose Aldo zaskoczył wielu członków społeczności MMA, kiedy ogłosił, że po raz pierwszy w swojej karierze zejdzie do wagi 135 funtów, aby zmierzyć się z pretendentem numer jeden Marlonem Moraesem na gali UFC 245. Aldo przyznał w przeszłości, że miał trudności z robieniem wagi 145 funtów, więc zrzucenie dodatkowych 10 funtów było nie lada zaskoczeniem.

Zdjęcia Aldo krążące ostatnio w mediach społecznościowych sprowokowały wiele komentarzy w których zarówno fani jak i inni zawodnicy wyrażali swoje zaniepokojenie tym, jak wygląda Brazylijczyk podczas redukcji wagi. Darren Till, zawodnik wagi średniej wyraził zaniepokojenie, ale z kolei Conor McGregor, powiedział, że Aldo wygląda naprawdę dobrze.
https://twitter.com/darrentill2/status/1202931844934750208
https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1202973973530730496

Teraz sam Aldo zabrał głos w tej sprawie. W wywiadzie dla Combate, Aldo powiedział, że jego redukcja wagi do 135 funtów była „łatwa”.

Jose Aldo
„Teraz wszystko jest w porządku. Zszedłem do wagi piórkowej, codziennie ciężko trenuję, dla mnie jest to łatwe. Po raz pierwszy jestem na diecie, więc nic mnie to nie bolało. To tylko mi pomogło. Ale nigdy nie jadłem zbyt dużo, zawsze dobrze się odżywiałem, zawsze miałem dobrą dietę, nigdy nie jadłem żadnego badziewia. Miałem dwa miesiące diety, jedzenie rządziło, więc wszystko było łatwe.”


Były mistrz wagi piórkowej powiedział, że nigdy nie czuł się tak dobrze od czasu WEC, co jest przerażającą wiadomością dla reszty zawodników dywizji koguciej UFC.

Jose Aldo
„Po raz pierwszy w życiu czuję to samo, gdy przeszedłem do WEC. Było szybko, szybko i sprawnie. Myślę, że w ten sposób dojdę do tej nowej wagi. Mój trening opierał się na tym. Nigdy nie trenowałem tak dobrze, a dietę mam po raz pierwszy. Nie jest to jakaś restrykcyjna dieta, ale dobrze zbilansowana, która sprawiła, że czuję się dobrze, dała mi dobrą energię, dobre paliwo, dzięki czemu mogłem ciężko trenować.”


Jak to zawsze bywa, dzień ważenia poprzedzający galę zweryfikuje wszystko i okaże się, czy Jose Aldo zrobi wymagany limit wagi koguciej i czy zostanie dopuszczony do pojedynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390

Esther Lin, MMA Fighting

Konfrontacje twarzą w twarz przed UFC 245: Usman vs Covington

Podczas dnia medialnego przed galą UFC 245, która odbędzie się 14 grudnia w T-Mobile Arena w Las Vegas, bohaterowie karty walk stanęli do konfrontacji twarzą w twarz.

Na gali zobaczymy aż trzy pojedynki o tytuły mistrzowskie. Walką wieczoru będzie pojedynek o tytuł wagi półśredniej między mistrzem Kamaru Usmanem (15-1 MMA, 10-0 UFC) a Colbym Covingtonem (15-1 MMA, 10-1 UFC).

W pojedynku co-main event o tytuł wagi piórkowej zmierzą się mistrz Max Holloway (21-4 MMA, 17-4 UFC) i Alexander Volkanovski (20-1 MMA, 7-0 UFC).


Esther Lin, MMA Fighting

Trzecią walką o mistrzowski pas będzie pojedynek kobiet o tytuł wagi koguciej między mistrzynią Amandą Nunes (18-4 MMA, 11-1 UFC) a Germaine de Randamie (9-3 MMA, 6-1 UFC).


Esther Lin, MMA Fighting

W karcie głównej dojdzie jeszcze do dwóch bardzo interesujących pojedynków. Swój debiut w kategorii koguciej będzie miał były mistrz wagi piórkowej Jose Aldo (28-5 MMA, 10-4 UFC), który zmierzy się z pretendentem do tytułu Marlonem Moraesem (22-6-1 MMA, 4-2 UFC). W drugiej walce w wadze koguciej zmierzą się Petr Yan (13-1 MMA, 5-0 UFC) i Urijah Faber (35-10 MMA, 11-6 UFC).


Esther Lin, MMA Fighting

Esther Lin, MMA Fighting












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390

Chris Unger/Zuffa LLC via Getty Images

Alexander Volkanovski uważa, że walka z Maxem Hollowayem nie będzie dla niego największym stylistycznie wyzwaniem

Alexander Volkanovski przyznaje, że ma przed sobą trudny test, którym będzie pojedynek z mistrzem wagi piórkowej Maxem Hollowayem na UFC 245, ale pretendent wcale nie uważa tej walki za najtrudniejsze wyzwanie.

Alexander Volkanovski bardzo szanuje swojego przyszłego przeciwnika, mistrza wagi piórkowej Maxa Hollowaya. Nie ma co do tego wątpliwości, ale Volkanovski powiedział w rozmowie z MMAJunkie, że jego ostatnia walka z Jose Aldo w maju była prawdopodobnie trudniejszym pojedynkiem, a na pewno trudniejszym stylistycznie niż walka z Hollowayem.

Alexander Volkanovski
"Zawsze byłem pewny siebie, ale ostatnie walki naprawdę jeszcze bardziej podniosły moją pewność siebie.... Całkowicie zmieniłem mój styl tylko po to, by przystosować się do zawodnika, jednego z najlepszych w historii. Udało mi się to zrobić. To właśnie udowodniło mi, że jesteśmy na innym poziomie.

To sprawiło, że stałem się "Człowiekiem". Myślę, że można powiedzieć, że była to dla mnie cięższa stylistycznie walka niż ta z Maxem. Jednak wciąż uważam, ż Max jest wielkim mistrzem".


Niezaprzeczalnie Max Holloway jest wielkim mistrzem. Trzykrotnie bronił swojego tytułu w kategorii 145 funtów i w dużej mierze wygrywał po dominacji w walkach z Jose Aldo, Brianem Ortegą i ostatnio Frankiem Edgarem.

Holloway wygrał 14 z 15 walk przed UFC 245, czyli od stycznia 2014 roku. Ta jedna porażka Hawajczyka nadeszła wraz z pojedynkiem o tytuł tymczasowego mistrza wagi lekkiej Dustinem Poirierem. Jak więc Volkanovski planuje pokonać Hollowaya?

Alexander Volkanovski
"W ostatniej walce, musiałem zagrać trochę bezpieczniej i musiałem popracować nad różnymi rzeczami. W tej walce, nie muszę. Zamierza postawić się na pozycji z której będzie próbował mnie złamać, prawda? Musi popracować nad swoją grą. Będzie próbował trafiać swoimi prostymi. Może i zrobił to w walce z Frankiem, ale ze mną nie pójdzie mu tak łatwo.

Obydwaj spróbujemy złamać wzajemnie swój rytm, ale jednocześnie nie pozwolimy sobie na to, aby zrobić krok wstecz. Jeśli idziemy do tyłu, robimy to celowo. Zobaczycie fajerwerki. Znowu postara się przyjąć pozycje z których jego zdaniem uda mu się zdobyć przewagę, ale zderzy się z murem".




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images // James Chance/Getty Images

Colby Covington chce walki z „Ulicznym Judaszem” Jorge Masvidalem. „Gamebred” przypomina mu żenujące historie z przeszłości

Colby Covington stanie w ten weekend do pojedynku o tytuł wagi półśredniej z mistrzem Kamaru Usmanem na gali UFC 245 i jeśli wygra, fani chcieliby, aby "Chaos" bronił tytułu przed kolegą z klubu American Top Team – Jorge Masvidalem.

Mowa oczywiście o nikim innym, jak zdobywcy tytułu BMF (Największego skur**la w MMA) Jorge Masvidala. Covington i Masvidal, niegdyś dobrzy przyjaciele, w ciągu ostatnich miesięcy stali się wrogami, a Covington chce dać fanom to, co chcą zobaczyć.

Przemawiając w środowym panelu UFC Fighter Q&A, Covington zapytał zgromadzonych kibiców o to, z kim chcieliby, aby spotkał się w kolejnej walce.

Colby Covington
"Jako mistrz ludu, chciałbym zapytać ludzi, z kim chcieliby, żebym się zmierzył w kolejnej walce. Czy powinien to być journeyman Jorge Masvidal? Czy powinien to być GSP? Czy powinien to być Kabob (Khabib Nurmagomedov)?

Czy to powinien być ten irlandzki krasnoludek, który nie potrafił nawet znokautować pijanego kolesia, starego kolesia siedzącego na stołku w barze?”


Przytłaczająca reakcja tłumu pojawiła się, kiedy wymieniono Jorge Masvidala, na co Covington zareagował w taki sposób, że nawał swojego klubowego „kolegę” journeyman’em i zdrajcą.

Colby Covington
"Kto to powinien być? Kto? Masvidal? Wygląda na to, że będzie to „Uliczny Judasz”; journeyman Jorge".


Jorge Masvidal, który pokonał Nate'a Diaza na UFC 244 i zdobył tytuł BMF, szybko odpowiedział na słowa Covingtona ujawniając pewne niewygodne dla Covingtona zdarzenia z przeszłości. Odpowiedzią Masvidala były wpisy na Twitterze, w których wspomniał żenujące historie dotyczące Covingtona, jego treningów i tego, jak się „sprzedał”.

Jorge Masvidal
"Pamiętasz, kiedy pozwalałem ci spać na kanapie? Płakałeś bo te brazylijskie dziewczyny cię wyrolowały, a ja cię przyjąłem. Nakarmiłem cię, ubrałem cię, a ty sprzedałeś się za 7 lajków [....] Smutne, że to wszystko, co dostałeś za walkę o tytuł. Trzynasty apostoł to dziwka.”

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1205143644946288640

Na tym nie koniec, ponieważ Masvidal, który kiedyś trenował wspólnie z Covingtonem w drużynie American Top Team, powiedział, że „Chaos” nie zapłacił ich trenerowi.

Jorge Masvidal
"Pamiętasz, kiedy przetestowano twoje dupsko w South Beach, a ja i Ike musieliśmy uratować twoją dupę przed prawdziwymi bandziorami, którzy chcieli ci wj**ać? Pamiętasz jak (Gleison) Tibau sprawił ci taki wpie**ol na sparringu, że przyszedłeś z płaczem pytając o to, czy bycie przerażonym jak pi*da jest w porządku?’

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1205146066355707904

Na koniec, Jorge Masvidal nawiązał do medialnego wizerunku Colby’ego Covingtona, który według niego jest wzorowany na tym człowieku:

Jorge Masvidal
„To jest ten facet John Harnett aka oszust Josh Hartnett, od którego bierzesz cały ten lans? Wszystkie te teksty o śnieżynkach, naiwniakach i prawiczkach. Ten gość naśmiewa się z Amandy Nunes, Dustina Poiriera, Tyrona Woodleya. Pracownik ATT mieszkający w domu z rodzicami w podeszłym wieku i nie pomagający im w żaden sposób.”

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1205171460962209793

Wydaje się, że rywalizacja w Oktagonie między Jorge Masvidalem a Colbym Covingtonem znalazłaby zainteresowanie śród wielu fanów, ale Jorge wydaje się być bardziej zainteresowany walką za duże pieniądze przeciwko Floydowi Mayweatherowi Jr. w boksie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Junior dos Santos powalczy z gwiazdami na parkiecie, nie w Oktagonie

Wiecej