SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 239: Jones vs. Santos

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2463 Napisanych postów 14236 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290206
Może i tknął, ale dopóki nie wpadł, to jest gadane :) Ja coraz częściej myślę, że kolejna walka Jonesa (niekoniecznie ta z Santosem) może zakończyć jego serie zwycięstw i straci tytuł. Kiedyś może taka walka nadejść o ile Jones nie zakończy wcześniej kariery.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2143 Napisanych postów 7641 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 113053
Ja poniekad podzielam Twoje odczucia, za to nie wyobrazam sobie zeby Santos byl tym kryptonitem na JJ po tym jak wypadl Reyes.
Ja za to mam pewne inne spostrzezenie - jak dla mnie Jon w swoich ostatnich walkach wyglada strasznie niezdrowo i sprawia wrazenie bardzo zmeczonego w trakcie walki. Ratrze na niego i wyglada mi jakby nie spal od tygodnia i byl zlany potem jak osoba przechodzaca grype.
Nie wiem czy tez Tobie to tak wyglada, albo jeszcze komus w dziale.
W sumie zabawne, bo nigdy tak nie wyg;ladal wczesniej, gdy cpal i chlal na umor

"grind by TKO (rzut niziolkiem na 12 metrow) , 3 minuta ulicznej walki. #markmywords" - Gautan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1216 Napisanych postów 7454 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136921
Może musiał odstawić towar przez regularne badania i temu taka niedyspozycja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2463 Napisanych postów 14236 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290206
Calikiem możliwe, że tak jest, w sumie nie ma się czemu dziwić. Kariera Jonesa już trochę trwa mimo, że z przerwami, ale jednak czas płynie i Jones jest starszy. Do tego gnębi biedaka USADA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Francis Ngannou vs Junior dos Santos na UFC on ESPN 3

Pojedynek ciężkich przesunięty na czerwcową galę.

Jak za pośrednictwem stacji ESPN poinformowały władze największej organizacji MMA na świecie, starcie Francisa Ngannou (13-3, 8-2 w UFC) z Juniorem dos Santosem (21-5, 15-4 w UFC) zostało przesunięte z UFC 239 na galę UFC on ESPN 3 i będzie jej najważniejszym wydarzeniem.

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/UFC_on_ESPN_3:_Tyron_Woodley_vs._Robbie_Lawler_II-t1187667-s2.html#post-18967838 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 117 Wiek 35 dni Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24869
Fajnie, im szybciej tym lepiej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1216 Napisanych postów 7454 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136921
Znając Żuniora to uj**ie w stójce przez "uroiłem sobie, że jestme Rocky."
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylvester Stallone ma radę dla „aroganckiego” Conora McGregora