SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 226: Miocic vs. Cormier - wyniki i dyskusja LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 378 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29513
Najlepsze jest to, że Ngannou mógł tę walkę skończyć w każdej chwili, pokazał to na samym końcu. Całą walkę bawił się w Reema, żenada. Chociaż i tak wydawało mi się, że Ngannou wygrał 1 i 3r, Lewis chyba przez całą walkę nie trafił ani razu ręką. Tak na dobrą sprawę to obaj powinni tę walkę przegrać.

Co do Miocicia, było tam ewidentnie coś nie tak, nie wiem czy to ten palec w oko czy coś innego, ale Stipe wychodził z bardziej kryzysowych sytuacji. Tak wiem podbródek, ale jednak JDS czy Ngannou zadali mu większe obrażenia i go nie odłączyło, chociaż była wpadka z Struve tylko, że wtedy też więcej zebrał. Ciężka jest obecnie w opłakany stanie, nie ma nawet porównania do ery Caina i JDSa, chociaż na tego drugiego ciągle liczę.

Lesnar? Jak on dostanie TSa to UFC będzie większym cyrkiem od KSW.



Zmieniony przez - Revek w dniu 2018-07-08 13:01:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Revek

Co do Miocicia, było tam ewidentnie coś nie tak, nie wiem czy to ten palec w oko czy coś innego, ale Stipe wychodził z bardziej kryzysowych sytuacji. Tak wiem podbródek, ale jednak JDS czy Ngannou zadali mu większe obrażenia i go nie odłączyło, chociaż była wpadka z Struve tylko, że wtedy też więcej zebrał.


No jakoś niedynamicznie wyglądał Miocic... może musiał koks odstawić przez usadę

Co do Jonesa, mimo że pokonał Cormiera który właśnie pokonał najlepszego ciężkiego, to też bym jeszcze bo chciał zobaczyć w HW żeby się przekonać czy tak dobrze mu pójdzie w tej erze usady
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na mma versus są wszystkie walki.
DC wygrał. Liczyłem, że będzie dłuższa walka. W ogóle z wieloma ostatnio rzeczami się przeliczyłem. Może waga ciężka jest słabsza niż myślałem. Ngannou - Lewis jedna z najnudniejszych walk. Druga pod względem najmniejszej ilości zadanych ciosów. Ngannou straszna padaka 11 ciosów znaczących przez całą walkę. Jedynie podobało mi się to, że Lewis powiedział, że rzeczywiście dał słabą walkę i że nie zasługuje na TSa. Liczyłem, że do wagi ciężkiej nadchodzi nowa era (Ngannou, Lewis, Blaydes, Volkov), ale po prostu chyba dawni ciężcy się zestarzeli - Reem, który przegrał z Ngannou i Blaydesem zużyty, Werdum, który przegrał z Volkovem też już swoje ma, Hunt, który przegrał z Blaydesem też już 44 lata; JDS też już zużyty po wpyerdolach od Caina z Miocicem sobie nie poradził w rewanżu.

Zdenerwowało mnie to jak DC wkładał palce w oczy Miocicowi, chyba się od JJ nauczył, ale nie będę mu niczego odbierał z wygranej. Przynajmniej nie bał się iść do ciężkiej. Lesnar vs Cormier na pewno zrobią, bo niezła kasa będzie, choć mu się TS nie należy, ale nie sądze, że Volkov czy Blaydes mieliby szanse z DC ta nowa generacja fighterów z ciężkiej ssie. Ostatnio ci, których lubiłem przegrywają, robią też jakieś dziwne zestawienia typu Hendo vs Bisping, wielu unika walki (Conor, DJ), z Conorem też jakieś dziwne cyrki były o tym, że ma dwa pasy, gdzie swojego nie bronił od 11 miesięcy. DC jest dla mnie jedynym, który miał 2 pasy jednocześnie już człowiek trochę jest tym podłamany. Chyba czas sobie zrobić przerwę od oglądania UFC.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-07-08 14:36:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Patrząc na to jak usada zmieniła wielu zawodników, chyba wstrzymam się z określaniem Jonesa jako goata dopóki ten rzeczywiście przejdzie do ciężkiej, coś tam namiesza no i nie wpadnie na koksie
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829




DC mówi, że od teraz walki tylko za grubą kasę. Curtis odpada. Walka z Lesnarem odbędzie się na 100%. Bedo jaja. Wychodzi na to, że JJ ma z rok czasu na to, żeby wejść do HW, albo nie zobaczymy trzeciego starcia.

To co, DC wakuje pas? Zobaczymy. Gadał, że do HW nie idzie a poszedł, więc wszystko może się jeszcze pozmieniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 278 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11732
JJ GOAT? A z jakiej matematyki wam to niby wyszło? JJ mistrz półciężkiej, oddał mistrzostwo w atmosferze skandalu. Reecydywista dopingowy. DC - mistrz ciężkiej Strikeforce, obecnie mistrz ciężkiej i półciężkiej UFC. Poruszajmy się w na polu faktów a nie bajek i baśni. To że JJ ma prawie nieskalany rekord nic nie znaczy skoro nie ma pasa, poza tym żeby mieć pas trzeba, albo grać fair albo mieć fart jak się ćpa. Bajki do książek a fakty na stół :) pozdro.
1

dzienniczek - rower, bieganie, pływanie, kalistenika i inne

http://www.sfd.pl/DT_Struc__crossfit,_rower,_bieganie-t1121315.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281




Dremor to też jednak mystic man


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-07-08 16:36:36

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Sport się sypie chłopaki, nie ma nowych talentów, które mogą namieszać. Cała nadzieja, że Gustaffson się ogarnie i coś namieszać albo Volkan. W ciężkiej Ngonnou dał dupy i Lewis też. Szkoda gadać. Nie wiadomo jak Cormier się czuje w lhw przy tym zbijaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Niesamowicie cieszy mnie wygrana Cormiera! Trzymałem za niego kciuki i stawiałem na niego no i proszę. Niektórzy nie dawali mu szans z Miocicem, ale ja czułem, że jakiś cios może wejść i DC wygra. Jak dla mnie DC jest teraz GOAT, zasłużył na to!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jon Jones się z tym nie zgadza. LHW>HW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poważne problemy z kolanami w wieku 17 lat po BJJ

Następny temat

Jaki worek wybrać?

WHEY premium