SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 168 28.12.2013r

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30727

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Nie dwa, miliard poziomów niżej. To, że unikał jak chciał wszystkich mocnych ciosów i że Anderson mu żadnej krzywdy nie zrobił, nic nie znaczy. Anderson jest tak szybki, że ogoli podczas walki Weidmanowi głowę i jaja, a ten nie skuma nawet, iż ktoś go dotknął.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 686
Też mi się tak wydaje, poza tym Anderson jest bardziej nieprzewidywalny jeżeli chodzi o stójkę, Weidman go raczej nie wypunktuje, jeżeli nie wygra przed czasem to na punkty Silva ma zwycięstwo w kieszeni, ale nie ma co gdybać ;) mma to sport nieprzewidywalny ;)

WIELU LUDZI POWIE CI, ŻE NIE DASZ RADY. TY PO PROSTU ODWRÓĆ SIĘ, I POWIEDZ - NO TO PATRZ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven bez przesady z tymi dwoma poziomami niżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja kibicuje Weidmanowi w tej walce, ale ziumol chodź zrobimy zakład: jeśli walka zakończy się przez KO/TKO na korzyść Andy'ego to na tydzień ustawiasz sobie avatar Silvy (taki normalny a nie np jak znokautowany leży po 1 pojedynku z Weidmanem) a jeśli to Weidman wygra przez KO/TKO to ja ustawiam JDSa co ty na to!?

LOL bullet
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 6 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Siła stójki Andersona polega na tym że oprócz wrodzonego talentu do pracy stóp i elastyczności, stosuje on nie telegraficzne ciosy.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Steven0
ja kibicuje Weidmanowi w tej walce, ale ziumol chodź zrobimy zakład: jeśli walka zakończy się przez KO/TKO na korzyść Andy'ego to na tydzień ustawiasz sobie avatar Silvy (taki normalny a nie np jak znokautowany leży po 1 pojedynku z Weidmanem) a jeśli to Weidman wygra przez KO/TKO to ja ustawiam JDSa co ty na to!?

LOL bullet

Nigdy nie ustawię Andersona w avatar. A i tak nie sądzę aby była potrzeba Jak chcesz to sobie ustawiaj JDSa po walce
Weidman go podda imo i tyle będzie świetnego parteru Spidera

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2013-11-03 20:15:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedna ciekawostka - Vitor Belfort przyznał się niedawno, że już podczas walki o pas z Silva jechał na kuracji TRT

Tak więc, średniak i pogromca kelnerów Anderson może dopisać kolejnego "skokszonego " w dniu walki do kolekcji - Irvin, Griffin, Sonnen, Bonnar.

I nokaut Chrisa to kolejny dowód na to, że prawdziwie nokautujące ciosy to te których nie widzisz - Anderson w ogóle się nie spodziewał tego lewego sierpa, patrzył się w tym czasie na prawą rękę Weidmana i był odchylony na palcach jakby walczył z amatorem, a tu bum niespodziewanie dostał sierpa prosto w szczene. Idealny timing Chrisa, pechowe ustawienie Silvy i wychodzi na to, że każdy może zostać znokautowany nie ma tytanowych szczen, są tylko źle trafieni.

Ciekawe kiedy przyjdzie kolej na Hendo, myślę, że Belfort mu zgasi światło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@ziumol, bo doskonale wiesz o tym, że jak będzie tym razem KO/TKO to dla Andy'ego (no w parterze ma Weidman jeszcze takie przyzwoite szanse na TKO) a w stójce to imo nawet ty nie wierzysz w takie rozwiązanie dlatego tchórzysz i wycofujesz się z mojej propozycji zakładu

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-11-03 20:31:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
No Steven, jakbyś przeczytał moją wypowiedź ze zrozumieniem a nie chciał się tylko i wyłącznie odgryźć to byś widział, że obstawiam poddanie, więc czemu mam się wbrew sobie zakładać?
Ale myślę, że Chris ma na tyle dobrą stójkę, że się nie da zgwałcić Andyemu


Zmieniony przez - ziumol w dniu 2013-11-03 20:38:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie czy basen- co lepsze pod SW i FBW

Następny temat

MMA kilka pytań o trening

WHEY premium