SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 165 - Jones vs Gustafsson - wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no te milion kopniec na uda i kolana wlasnie pokazalo tylko jak sa kiepskie. high kicki fajnie wchodzily,ale tez weszly chyba z 5 razy w miare czysto/czysto i w zasadzie zero spustoszenia,wiec jak to maja byc argumenty za wygrana Jonesa,to spoko.

nie ukrywam,ze bylem calym sercem za Maulerem,ale jak dla mnie 1,3 dla Szweda,4,5 dla JJ,2 dawalem remis,takze liczylem wlasnie na takowy. wiadomo jednak,ze mistrza trzeba pokonac zdecydowanie,jesli chce sie myslec o pasie,takze nie ma co miec pretensji.

inna sprawa,ze juz ciezko o lepszy przyklad na to,ze warunki robia walke i jak ktos wciaz sie z tym nie zgadza,to nie mam pytan. pisalo o tym juz pare osob i kazdy kto troche trenowal i mial okazje sparowac z kims przecietnym,ale o slabszych umiejetnosciach,ale nie dosc,ze o glowe wyzszym,to jeszcze 20-30cm wiekszym zasiegiem,wie jak taka walka wyglada i jak to moze niwelowac przewage w umiejetnosciach. a juz TYM BARDZIEJ JAK KTOS MA UMIEJETNOSCI TAK WYSOKIE JAK JONES+te przewage warunkow,

dzis w nocy bylo widac jak niesamowite umiejetnosci ma ten niebywale utalentowany JJ,ktory miazdzy kolejnych przeciwnikow,bo jest od nich po prostu WCHVJ lepszy... wystarczylo,ze trafil na goscia,ktory mogl go spokojnie siegnac i wygladal przecietnie.

oczywiscie,JJ to duzy talent,ale napisze raz jeszcze,ze nigdy nie zrozumiem jak mozna nazywac go nr1 p4p w momencie,gdy ma tak OGROMNA przewage warunkow nad reszta dywizji...i po raz setny powtorze,ze zawsze bede wyzej cenil zawodnikow jak Aldo,czy GSP(chocby obaj lezeli na przeciwnikach 5 rund i sie nie ruszali),ktorzy walcza z gosciami o warunkach zblizonych,a dominuja x lat.

inna kwestia,to niesamowity tej nocy Szwed.a wlasciwie jego zapasy,bo cala reszta wynika IMO glownie z tego,ze po prostu dzieki warunkom jako jedyny byl w stanie na luzie zagrazac JJ,a nie,ze wypil przed pojedynkiem magiczny wywar dajacy +15 do boksu i dlatego tak kiepsko wygladal Jones. szkoda,ze zabraklo juz gazu w ostatnich dwoch rundach,no ale moze jeszcze dostanie szanse.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2013-09-22 12:22:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Zasłużona wygrana JJ, choć po ciężkiej przeprawie. Mauler to nie tylko warunki, ale fenomenalny boks, timing, tdd i żelbetonowa szczena.

Po walce z Silvą i Shogunem nie spodziewałem się, że da tak kapitalną walkę. Pierwszy raz JJ wyglądał jak ktoś z tej samej ligi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Najpier wiadomość od Buły:
Po pierwsze, jedna z najlepszych walk jakie widziałem w tym roku. Po drugie jedna z najlepszych walk w historii kategorii półciężkiej. Po trzecie Gustafsson jest jednak prze kolesiem, nikt z nas go prawie nie doceniał, a ten OBALIŁ BOŻKA TEGO FORUM i to 3 razy!!! Po czwarte - wg. mnie Gus wygrał 1, 2 i 3 rundę. Jones pokazał super kopy i duszę wojownika. Gus to samo z tym, że świetny boks. I najważniejsze - H@H@H@ i co nuthugerry JJ xD Dalej twierdzicie, że bez problemów rozwali każdego w HW? Nie myliłem się, że będzie miał problemy z kimś wyższym i o podobnych warunkach, to nie bo JJ to przecież niezniszczalne bóstwo. Jeśli Gus go obalił, to życzę mu powodzenia w bronieniu obaleń kardio-maszyny Caina, życzę powodzenia w przyjmowaniu podbródkowych, sierpów i cepów Juniora, oraz powodzenia z takim klocem jak Big Foot Silva. Jones by z Andersonem poległ w stójce jestem prawie pewien. Cieszę się, bo się skończy robienie z niego terminatora heuhehue! Mimo wszystko szacun dla Jona za mocną szczenę i w ogóle. Barao kozak. Brawo Daniel. To tyle od Bulleta. Pozdro dla wszystkich


A teraz ode mnie.

Jones to jednak jest kawał sk***iela :D Dla mnie Gus już w 3 rundzie zaczął dostawać, jakby nie miał takiego twardego łba to by padł w czwartej myślę. Ale Gus ładnie nap*****lał, największe kłopoty jakie Jones miał w karierze. Słusznie Mauler wszedł jako nr 1 contender. Zaj**ista walka, jedna z najlepszych jakie w ogóle oglądałem.

Mimo wszystko dla mnie to z Jonesem faworytem będzie i tak tylko Cain, Cormier i JDS 50/50, reszta Jones faworyt.

Gus od 3 rundy już opadał z sił, na koniec walki było wyraźnie widać kto był bardziej obity i solidnie dostał co moim zdaniem ma większe znaczenie niż punktacja. Wiadomo, że zasady i tak dalej ale generalnie w oczach każdego chyba przegrywa ten co dostał mocniejszy wp******
1

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 282
Gdy napisałem, ze Jones zlekceważył Gustava i zapłaci za to srogą cenę, całe to forum rżało ze śmiechu. Gdy pisałem, ze tak naprawdę Gustav to minimum dwie półki wyżej niż bożyszcze tego forum Lyoto the Dragon Machida było dokładnie to samo.

Jones z walki na walkę sie raczej zwija a nie rozwija, na Machidów to bez problemu wystarczy ale z Weidmannem mógłby już byc spory problem. Jones w tej walce bez szybkosci, bez mocy..zlekceważył Szweda i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
z Weidmanem nie sadze,zeby byl problem.

problem bedzie mial jedynie z kims o zblizonych (lepszych?) warunkach.ewentualnie z Cainem,ktory jest po prostu dzikiem cala reszta ,chocby polaczyla swoje skille tak jak Goku polaczyl energie wszechswiata w jedna kule,to po prostu sie do niego nie zblizy i dostanie wpyerdol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Brock, nadal uważasz, że Cormier za ch**a nie obali Jonesa?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
z juniorem mógłby wyłapać ,z Barnettem mógłby przej**ać , Bigfut to żółw ,Werdum nie ma cardio, Cain mógłby go pokonać...

tylko ,że cormier jest z 15 cm niższy od Gustaffsona i ma dużoo gorszy zasięg ,zobaczymy może być zaj**ista walka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 282
Ja tak uważam, mozemy sie nawet załozyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Teraz dopiero było widać, co potrafią zdziałać warunki fizyczne. Gus bardzo pozytywnie zaskoczył, bo po jego walce z Rua zbyt wiele się nie spodziewałem.

Teraz widząc ile mogą zdziałać warunki fizyczne może ludzie jeszcze bardziej docenią Caina, który ciśnie o wiele większych od siebie

Chciałbym teraz zobaczyć pojedynek Jonesa z Cormierem. Po tym co dzisiaj zobaczyłem nie byłbym zskoczony gdyby wygral Daniel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Już z Brockiem mam zakład, że przegrany daje soga na i miesiąc wrzuca awatar 100% looser, dopisujesz się?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 165 LIVE!

Następny temat

Udany debiut Pawła Słowińskiego w MMA

WHEY premium