SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 144 Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Rampage ma wyj**ane na treningi i na całe MMA nie od dziś. Dodatkowo stracił formę, nie zrobił wagi i cieszę się, że przegrał.
Kibicowałem Edgarowi jednak imo zasłużona decyzja dla Hendersona chciałbym zobaczyć ich rewanż, bo walka mimo wszystko była bardzo wyrównana pomimo, że to Benson zmasakrował Frankiego. W sumie FW to najlepsze rozwiązanie dla Frankiego chociaż ma dużą szansę nawet w LW odzyskać pas.
Dla mnie i tak liczy się najbardziej, że wygrał MARK HUNT. 20cm różnicy zasięgu, a jakie lanie Kongo zebrał w stójce aż miło Może trochę za wcześnie przerwana walka, ale prędzej czy później Hunt by to wygrał był świetnie przygotowany do tej walki i teraz musi dostać kogoś z top 10!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andrzej ale Benson jest znany z zayebistej obrony przed obaleniami, wydaje mi sie że nie spodziewał sie kompletnie tego że Edgar będzie chciał go obalać stąd tak łatwo Frankie go wywracał. A Benson jednak nie wygladał na takiego który usilnie dąży do parteru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Szkoda, że HERB poraz kolejny udowadnia że NIE jest i nie był najlepszym sędzią, walka zdecydowanie za wcześnie przerwana wg mnie...

W takim razie ma za to świetną obronę przed sprowadzeniami, bo go Szejk za nic za tą jedną nogę nie mógł podciąć.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra ale Kongo to Kongo po walce z Barrym wszystko możliwe, bronił sie aktywnie i nie miałświateł zgaszonych, dlaczego przerywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Pettis vs Barboza potencjalna walka roku moglaby byc

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chociaż z drugiej strony byłoby czajenie sie i szachowanie, styles makes fights :/

A Henderson-Pettis w tej chwili najbardziej rozsądne zestawienie.

WEC>UFC :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Herb tak przerywa i już, trzeba by się go spytać.... Może to zresztą i słuszna decyzja, patrząc na biedaka Sakurabę.

A Kongo to twardy skvhwol umie przyjąć cios, piszę to mimo że go nie lubię - ale fizjologiczne efekty tego też już IMHO widać, zbierał baty i zbierał, a teraz chciałby dalej, ale po każdym pacnięciu Hunta nogi z galarety.





Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2012-02-26 11:55:26

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
jak to Boetsch wygral to nie mam pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sędzia powinien przerwać walke w dwóch przypadkach, pierwszy to gdy zawodnik stracił przytomność, dwa gdy dostaje łomot i nie broni sie inteligentnie.

Kiedy Herb ostatnio dobrze walke przerwał? Ostatnio same babole sadzi.


A Tim w 3ciej rundzie to faktycznie skąd on wziął moc by Okamiego tak stłuc na kompletnym pudzianowym beztlenie to ja nie wiem

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-02-26 11:59:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
co nie zmienia faktu ze cieszy wygrana Hunta, ladnie posadzil na tylek Kongo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 144 LIVE

Wiecej