SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UCZYMY SIĘ WYMYKU I MUSCLE UP

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Kabo dzięki
Drazekm będę próbować. Obejrzałam jeszcze raz te filmy co wrzuciłeś na początku, jest tam kilka ciekawych rzeczy.
Muszę wzmocnić ręce i brzuch, poprawić mobilność. Mam problem z unoszenie prostych nóg do drążka, ale z czasem będzie lepiej
W każdym razie warto próbować i regularnie ćwiczyć. Pamiętam jak mi nie wychodziło na początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
chodziło mi chyba mniej więcej o to samo,
Viki zaczyna od podciągnięcia i od samego początku jedzie na ugiętych rękach, przez co traci się siłę
bardziej efektywny byłoby podciągnięcie przy nogach w górze
i tak pomyślałem że może T2B by pomogło w zamachach nóg do drążka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzisiaj znowu dwa filmiki ale trzy podejscia






1097+27=1124
(845)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
Pierwszy filmik - jesteś as!
Pierwsza klasa! Tzn. najwyższa półka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
Pierwszy filmik - jesteś as!
Pierwsza klasa! Tzn. najwyższa półka!

zgadza się
siła core niesamowita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
Pierwszy filmik - jesteś as!
Pierwsza klasa! Tzn. najwyższa półka!

Dzieki Janek przy odmyku nie wyszlo jeszcze tak jakbym chcial nie mialem prosto ciala.
Viki na drugim filmiku z silki widac ile zalezy od rak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kabo9
ojan
Pierwszy filmik - jesteś as!
Pierwsza klasa! Tzn. najwyższa półka!

zgadza się
siła core niesamowita

Rowniez dzieki, fajnie byloby umiec taką imitacje wchodzenia ale wydaje mi sie ze jeszcze jestem za slaby i by to pokracznie wyglądalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
No, już z siłówki i wytrzymałościówki idzie w figury gimnastyczne.

Tokio czeka!




kabo9

bardziej efektywne byłoby podciągnięcie przy nogach w górze
i tak pomyślałem że może T2B by pomogło w zamachach nóg do drążka?


No a po co ja T2B szlifuję?
Na następnym treningu będę próbował zatrzymać górną pozycję. Jak się uda, to w kolejnym etapie będę próbował się podciągać w tej pozycji.
Taki mam plan na "kontrolowany wymyk". Zobaczymy..
TTB idzie coraz lepiej, podciąganie też delikatnie do przodu, kto wie co będzie dalej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Drazekm super
Panteon z t2b mam problem - nie tylko brzuch ale i mobilność Natomiast patzrąc na te pierwsze filmy Drazekma w tym wątku to wydaje mi się, że łatwiej najpierw ugiąć ręce i przerzucić nogi, niż unieść nogi i dopiero się podciągnąć - ten drugi sposób jak dla mnie znacznie trudniejszy. Pozostaje jeszcze opcja kolana do klaty-podciągnięcie-przerzucenie i wyprostowanie nóg i to się wydaje najbardziej realne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zgadza sie Viki latwiej jest najpierw sie podciagnac a potem przezucic nogi ewentualnie rownoczesnie., opcja najpierw nogi wymaga wiecej sily w rekach najszerszym i brzuchu aby utrzymac nogi przy drązku.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-06-08 13:13:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex

Następny temat

+35 Zgubić brzuch i wzmocnić mięśnie jednocześnie?

WHEY premium