SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UCZYMY SIĘ WYMYKU I MUSCLE UP

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No niestety moje filmiki z poradami do MU nie beda takie ladne jak wczesniej wrzucone tutoriale ani nawet jak moje wczesniejsze z wymykami,wial wiatr i slabo slychac glos no i nie mam zbytnio doswiadczenia w nauce Mu
Na poczatek filmik dla Viki z probami kippingu do salomon ladder



No i teraz kilka porad do MU i tez proby kipping,niestety tez mi nie wychodzi ale mysle ze ruch w biodrach i uniesienie nog powinno byc raczej nizsze niz wyzsze,u Viki wyglada jakby chciala robic wymyk czyli za wysoko



Jednak najlepiej samemu ustawic kamere,zawsze krece smartfonem w poziomie a dalem mlodemu i w trakcie mi przestawil na pion, przez co teraz film taki waski



No i wreszcie lekcja 3 dla narzekajacych ze nie maia dynamiki i koordynacjii





Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-04-24 17:03:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dzięki za filmiki, w tych jak to nazwałeś "ładnych" mnie przekonują te próby z gumami, aczkolwiek swoich nie mam - może na siłowni spróbuję jak już kippingował będę wysoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Gumy mozna kupic w decatlonie.
Z gumami wbrew pozorom nie jest taka latwa sprawa uciekaja w rozne strony nie te co chcemy,trzeba nauczyc sie jak prowadzic ruch w pionie i przez.to wykorzystac ich odciazenie,dodatkowo nie mozna uzyc kippingu tylko na prostych bo inaczej guma ucieknie i nam nie pomoze.
Polecam tez rozpoczecie nauki na kierownicy



Lub drabince strazackiej(zmijce)



Jest latwiej gdy drazek nie blokuje klatki.



Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-04-24 19:23:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Podejrzewam ze MU za szybko.Wam nie wyjda,a ze teraz moda na challenge wiec zeby sie cos dzialo zrobmy tez go z wymykami ale tylko takimi udokumentowanymi filmikami,wstawiamy je tu czy robimy osobny watek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Kipping - robiłem to jako ćwiczenie pomocnicze, tylko startowałem z ziemi Uwaga na stawy łokciowe!

Cóż, ROBIĆ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
drazekm chyba nie ma sensu oddzielnego wątku, zainteresowanie i tak mocno ograniczone tymi ćwiczeniami, a jak sam napisałeś prędku nikt z MU nie wyskoczy, więc powinnismy ogarnąć w tym jednym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kabo9
drazekm chyba nie ma sensu oddzielnego wątku, zainteresowanie i tak mocno ograniczone tymi ćwiczeniami, a jak sam napisałeś prędku nikt z MU nie wyskoczy, więc powinnismy ogarnąć w tym jednym

Tez tak mysle ale wypadalo zapytac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kurka pada deszcz,pod znakiem zapytania ew. filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kolejna lekcja i podpowoedz co do nauki MU,ja tu mam drazek na wysokosci wzrostu ale mozna zaczac nizej


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Też jestem za tym, żeby wszystko było w jednym miejscu, szczególnie że wymyki sa powiązane z MU, bo z tego można robić negatywy, więc to element progresji

U mnie dziś najpierw wymyk na niskim drążku, pierwsze próby nieudane, później poszło i to 3 pod rząd




Później drążek wysoki - ostatnio nie było szans, a teraz wszystkie podejścia udane i najlepiej mi tu idzie








Na koniec bardzo wysoki drążek, bark możliwości wybicia i niestety nie wychodzi.




Próbowałam też zrobić najpierw l-sit, ale w momencie uniesienia nóg ręce się prostują i nie wyszło.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex

Następny temat

+35 Zgubić brzuch i wzmocnić mięśnie jednocześnie?

WHEY premium