SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Używanie pasa - po co? jaki? kiedy?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9363

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a przydatność jego jaka jest można sie domysleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Zerknij na pasy Olimpu w pierwszym moim poście... To też są pasy neopranowe... Chodzi mi głównie o pasy na rzepa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
na rzepy nei kupuj bo mocno nim sie nie scisniesz. Kup skorzany, kiedys jak patrzylem na sfd to kosztowal kolo 60 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6241
ja uzywam chyba juz ponad rok czasu taki pas tylko ze firmy treca i w sumie nie jest jakis zly ogolnie to jestem zadowolony z niego chcociaz teraz na dniach bede kupywal skorzany tylko ze nie kulturystyczny a trojbojowy wiec dopiero wtedy bede mogl sie wypowiedziec czy duza jest roznica:)jak narazie wydaje mi sie ze napewno taki na rzepe lepiej mozna sobie dopasowac podczas zakladania bo nie jestesmy ograniczeni dziurkami:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
do wszystkich miłośników pasów: czesto widze na siłce pasy zaknadane od 2-3serii przy cięzarach 70-90 w mc,
pamietajcie że takie podejście ZWIĘKSZA ryzyko kontuzji, a nie odwrotnie.
jesli pas jest wykożystywany z głową ok,jesli naduzywany to błąd.
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Pas trójbojowy? Takie coś? A cóż taki pas daje więcej? Szczerze bic44 to ja często używam pasa... MC już od 70-80kg, tylko, że ja raczej koksem nie jestem Bo Tobie chodzi chyba o to, żeby nie brać pasa na małych względnie dla SIEBIE ciężarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
MC robie 4 serie w każdej po 10 powtórzeń odpowiednio progresja z ciężarami:
70kg
80kg
90kg
100kg
Maxa nigdy nie sprawdzałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
to daj 110 dla powiedzmy 8powt i wtedy z pasem

jeśli czujesz sie niepewnie to dla tego 100x10 tez mozesz pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
No szczerze to jak robie 10x100kg to już przy ostatnim w czwartek ciemniało przed oczami Więcej nie będę na razie pakował na sztangę. Ciężko mi sie przekonać do Twojej teorii. Boję sie o kręgosłup
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bary+plecy??

Następny temat

Najlepszego Mawashi!

WHEY premium