SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ułożenie planu + dieta

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 518

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

18

Waga

78

Wzrost

181

Cel treningowy

Zmniejszenie %BF, zwiększenie siły

Staż treningowy na siłowni

Brak

Uprawiane inne sporty

Brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Opisane w poście, sztanga, hantle, ławeczka, drążek

Dieta

Brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Brak

Ostatnio przerabiany plan

Brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8
Witam, od razu przejdę do konkretów. 18lat, 181cm wzrostu, ~78kg wagi. Zdecydowanie zbyt duży % tłuszczu. Szczególnie w okolicach brzucha, tzw. boczki, a także na udach. Moim celem jest utrata tkanki tłuszczowej (BF w okolicach 25-30%), moim celem jest zejście przynajmniej wstępnie do 15-20%, a do tego zwiększenie masy mięśniowej, szczególnie rąk(można powiedzieć, że mam jak patyki w stosunku do reszty ciała). Wszystko było by okej gdyby nie to, że naczytałem się w internecie dziesiątek stron na temat układania planów treningowych, diet itp itd, skończyło się na tym, że mam mętlik w głowie i nie wiem za co się zabrać. Nie mam przynajmniej na razie dostępu do siłowni więc w głównej mierze polegam na masie własnego ciała, ale jakiś sprzęt mam.
1. Gryf prosty
2. Gryf łamany
3. Obciążenie 4x5kg
4. Hantelki 2x5kg
5. Ławka zwykła, możliwość ustawienia pod kątem + modlitewnik
6. Rowerek stacjonarny Kettler
7. Drążek do podciągania
8. Ogromna chęć zmiany siebie i swojego stylu życia.

Pewnie zaraz przeczytam, że mam sam sobie ułożyć plan i dietę itp itd albo kupić sobie. Nie zwrócę na to uwagi. Możliwe, że ktoś zna już gotowy plan pasujący do mojego sprzętu i który pomoże mi osiągnąć cel. Więc mam po prostu prośbę. Proszę kogoś kto się na tym zna o pomoc w ułożeniu planu treningowego, a do tego porad względem odpowiedniego odżywiania się.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Z takim obciążeniem to nie poszalejesz. Zaglądnij do postów podwieszonych w dziale Trening w domu, masz tam przykładowe plany treningowe z wykorzystaniem obciażenia własnego ciała i drążka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Football - okres przygotowawczy na siłowni

Następny temat

Trening siłowy + cardio? Dla początkującego.

WHEY premium