SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ułożenie diety, trochę pomocy :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62
Witajcie, pisałem już kiedyś temat ale został zignorowany, teraz liczę na pomoc doświadczonych i znających się na rzeczy forumowiczów :)

Ważę 65 kg przy wzroście 183cm, chciałbym przytyć około 10kg i tutaj nasuwa się kilka pytań z mojej strony.
Czy ktoś mógłby ułożyć mi przykładową dietę aby to osiągnać?
Jakieś odżywki do tego? ( Mam dostęp do siłowni, więc treningi to nie problem )
Czy picie surowych jajek jest w jakimś stopniu groźne, i czy przyswajają się lepiej niż gotowane ( na twardo? )

Pozdrawiam i liczę na rychłą odpowiedź :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
diete ukladasz sam, my sprawdzamy. odzywki na poczatku zbedne, chyba ze jakies bialko/bulk/gainer na uzupelnienie brakow- ale zeby je logicznie wykorzystac, to trzeba wiedziec gdzie owe braki są.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 908
Poczytaj powieszone tematy. Kto czyta nie błądzi ;) A co do tych jajek po co Ci na surowo? Lubisz czy jak? Czy na "Rocky" widziałeś ;) I nie, nie przyswajają się takie lepiej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62
Nie, nie widziałem, to znaczy wiem że dużo osób stosuje jajka w takiej postaci i po prostu zastanawiałem się czy są lepiej przyswajalne :) Mówicie że mam sam ułożyć dietę a wy sprawdzicie, jakieś porady na początek, od czego zacząć? Skąd mam wiedzieć czego mi brakuje żeby przytyć :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 908
POCZYTAJ PODWIESZONE TEMATY
I gdzieś Ty widział te "dużo osób" co jaja na surowo wciągają? Nikt kogo znam tego nie robi a parę siłek zaliczyłem..

Zmieniony przez - zalamka w dniu 2012-04-05 10:20:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1155
ja widziałem w amerykańskich odżywkach surowe jaja. nawet całe odżywki są tam z nich zrobione .. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 908
To nie odżywki tylko po prostu jaja w płynie. Nie znaczy, że masz je pić na surowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nadają sie do ohbróbki jak ktoś pije jego sprawa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62
Współczynnik BMR 1754.34
Kalorie 2719.23
Węglowodany 55% 1495.58kcal = 373.9gram
Białko 15%% 407.88kcal = 101.97gram
Tluszcz 30% 815.77kcal = 90.64gram

pomoże mi ktoś teraz na podstawie tego ułożyć dobrą dietę z 4-6 posiłkami dziennie? Uwzględniając szkołę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 16.00 :)
Wielkie dzięki :)

Zmieniony przez - insect w dniu 2012-04-05 12:21:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4479
Niestety sam to musisz zrobić. Jesteś już w połowie

Moms never understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62
Problem w tym, że nie wiem jak rozplanować posiłki, jakie produkty powinny być spożywane i w jakich godzinach, chodzi mi bardziej o dobór produktów do diety, liczę na jakąś pomoc w tym kierunku, lub ułożenie przykładowej diety :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

założenia redukcji do sprawdzenia

Następny temat

aeroby

WHEY premium