SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ułożenie diety, planu ćwieczeń...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
Witam!
Zanim zacząłem pisać ten temat przeczytałem dość sporo poradników podwieszonych na tym forum. Na początku chciałem mieć 8pac i ładną klatkę. Robiłem ćwiczenia ABS i pompki, ale wiem, że to nie jest szczyt co mogę osiągnąć. Jestem z tych ludzi, którzy zanim coś zaczną robić, coś kupią, muszę wiedzieć, że dokonany wybór jest najlepszym. Tak samo chcę postąpić z poprawą wyglądu mojego ciała. Od zawsze jadłem co mi się podobało i zawsze byłem uważany za "chudzielca" - taka prawda. W czerwcu 2014 skończę 20 lat, mam 181cm i ważę 67-68kg. Zacząłem późno rosnąć. Przez 3 lata urosłem 12cm i przytyłem 12kg. Od jakiegoś czasu czuję, że już nie rosnę, przynajmniej do góry. Po trzech tygodniach ABS widać, że zaczęło się coś dziać.
Mam dostęp do mini-siłowni z ławeczką na gryf, modlitewnik, który tez działa na nogi, drążek i hantle. Jest więc gdzie ćwiczyć.
Moim celem nie jest "pakowanie", przybieranie nie wiadomo jakiej masy, tylko ogólna poprawa sylwetki z widocznym, ładnym brzuchem, klatką i jakimś bajcepsem. Ma to być naturalne! Jeżeli chodzi o moje życie sportowe, to stoi ono na bardzo wysokim poziomie. Bieganie, rower, motocykle enduro, pływanie sportowe (70 długości w 35min), windsurfing, narty, wszystko co daje troszkę adrenaliny. Teraz wiecie o mnie już trochę i mam gorącą do Was forumowicze. Czytając poradniki na tej stronie widzę dużo fajnych informacji, ale to są zasady ogólne, a chciałbym bardziej personalnych porad co do diety i planu ćwiczeń.

Jak już pisałem, chciałbym poprawić ogólny wygląd mojego ciała. Żeby go wyrzeźbić, najpierw trzeba mieć co. Załączam niżej moje zdjęcie:

Nigdy nie chodziłem na siłownie, nie wiem ile wyciskam, itp.
Prosiłbym o ustalenie planu na siłownię i diety. Chciałbym, aby te dwie rzeczy pomogły mi nabrać masy mięśniowej i wyrzeźbić ciało.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
1. Mi zdjęcie nie działa.
2. Jeżeli chcesz pomocy musisz coś od siebie włożyć - nie chodzi tu o życiorys i zapowiedź szczerych chęci, a pracę. Bierz się za układanie treningu i diety, my możemy potem sprawdzić twoje wypociny i powiedzieć, co zmienić żeby było lepiej :)
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
Przepraszam, że troche burdel tu robię, ale net mi ześwirował i zdublowało temat.
https://www.sfd.pl/Plan_na_siłownie,_dieta_dla_zielonego_chudzielca_:D-t995067.html <- TEN JEST CAŁY.

Te linki co podałeś raczej poczytałem z grubsza. Za dużo informcaji jak na jeden raz chyba. Ktoś ma mi pomóc ułożyć plan do jutro, wiec sie pochwale co i jak.

Zmieniony przez - rozek1899 w dniu 2014-01-07 22:31:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Nie mówię, że wszystko musisz przeczytać wybierasz zagadnienia, które Ciebie interesują :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja Ocena diety.

Następny temat

Plan na siłownie, dieta dla zielonego chudzielca :D

WHEY premium