SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Tzw.Zapiekanka

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 313 dni Na forum 312 dni Przeczytanych tematów 402
Chcialem sie podzielić z wami moim ulubionym daniem może część z was juz kiedyś jadła ;).
100g makaronu świderki
Kiełbasa kto jaka lubi ja daje podwawelska 150g
4 plasterki sera żółtego
Papryka którą pokroimy może być czerwona
Oraz koncentrat pomidorowy może byc i ketchup
Więc gotujemy makaron w miedzy czasie podsmażamy kiełbaske na patelni kiedy makaron skończy sie gotować dodajemy na patelnię po odcedzeniu
Smażymy przez okolo 2-3min mieszając
Następnie dodajemy pokrojoną paprykę oraz trzemy ser na tartce i rozsypujemy na końcu dodajemy koncentratu żeby wszystko zrobilo sie czerwone ale też nie za dużo i doprawiamy tzw Vegeta (Kucharek) kto jak lubi można dodać cebulki , cokolwiek przepis dla osób które chcą smacznie i duzo zjeść "na mase"
Makroskladniki :
Kalorie 893
Białko 63.6
Tłuszcze 37.8
Węglowodany 73.5
W smaku jest idealne na nic innego bym nie zamienił czasem lubie poeksperymentować w kuchni mam 15 lat :D życzę smacznego oraz przepraszam za brak kropek i przecinkow

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17693 Napisanych postów 242883 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1277390
Stare połączenie jak świat ,takie mixy zawsze robiłem jak czyscilem lodówkę

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7105 Napisanych postów 6183 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294350
ja podobnie, z tym że jak już nie miałem ochoty na spaghetti to zapiekałem makaron
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłki do pracy.

;