SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tzw.Zapiekanka

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 537
Chcialem sie podzielić z wami moim ulubionym daniem może część z was juz kiedyś jadła ;).
100g makaronu świderki
Kiełbasa kto jaka lubi ja daje podwawelska 150g
4 plasterki sera żółtego
Papryka którą pokroimy może być czerwona
Oraz koncentrat pomidorowy może byc i ketchup
Więc gotujemy makaron w miedzy czasie podsmażamy kiełbaske na patelni kiedy makaron skończy sie gotować dodajemy na patelnię po odcedzeniu
Smażymy przez okolo 2-3min mieszając
Następnie dodajemy pokrojoną paprykę oraz trzemy ser na tartce i rozsypujemy na końcu dodajemy koncentratu żeby wszystko zrobilo sie czerwone ale też nie za dużo i doprawiamy tzw Vegeta (Kucharek) kto jak lubi można dodać cebulki , cokolwiek przepis dla osób które chcą smacznie i duzo zjeść "na mase"
Makroskladniki :
Kalorie
893
Białko 63.6
Tłuszcze 37.8
Węglowodany 73.5
W smaku jest idealne na nic innego bym nie zamienił czasem lubie poeksperymentować w kuchni mam 15 lat :D życzę smacznego oraz przepraszam za brak kropek i przecinkow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94124 Napisanych postów 363950 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667651
Stare połączenie jak świat ,takie mixy zawsze robiłem jak czyscilem lodówkę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja podobnie, z tym że jak już nie miałem ochoty na spaghetti to zapiekałem makaron
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłki do pracy.

Następny temat

Orzechy, migdały, pestki dyni

WHEY premium