SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyrozyna plus B6 - kontra PROLAKTYNA.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tutaj mój pomysł na prolaktynę:

http://slawomirambroziak.pl/forum/index.php?topic=179.0 

S. Ambroziak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Podciągam, bo może ktoś jeszcze poczyta?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Ciekawa teoriamoze kiedys sie potestuje.

Dla zainteresowanych prolaktyna i jej zbijaniem warto tez poczytac o niepokalanku (popularny produkt vitex), który w dawkach podajze powyzej 1grama zbijal prolaktyne znaczaco.

Oprocz tego jak juz gdzies pisalem mozna atakowac od drugiej strony - zbijac estro (dla mnie numero uno) lub zwiekszac dopamine.

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Roid. A propos antyestrogenów... W kwietniu zarejestrowano w Polsce anastrazol. Widziałeś?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Nie, ale moze dlatego ze mieszkam w Anglii

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
A! To pewnie łatwiej Ci zdobyć różne, ciekawe rzeczy?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Tak choc np dhea musiala do mnie przyjsc ze stanow bo tu ponoc traktowana jest jak lek

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
W Polsce DHEA to też lek, tyle że wydawany bez recepty.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Roid. Właśnie... Miałem się spytać: brałeś kiedyś anastrazol, albo znasz kogoś, kto brał? Interesuje mnie to, bo mam skłonności do lipo i zastanawiam się, czy by czasami nie był tutaj pomocny?...
1

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
stosowanie anastrozolu na sklonnosci do lipo to jak stosowanie haloperydrolu na lekkie nerwy %)

no chyba ze chodzi o usuniecie juz istniejacego lipo wtedy male dawki przez odpowiednio krotki czas sa jeszcze do przyjecia i skutki uboczne typu zanik libido moga nie wystapic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
ale jesli to typowe lipo (pseudogynecomastia) to ja nie widze powodow do stosowania AI. To przeciez nagromadzenie sie tylko tkani tlusczowej w obrebie sutkow itp.
Chyba ze ktos ma to mieszane - powiekszony gruczol + lipo.

Wszedzie pisze ze AI jest najlepsza opcja na ginekomastie - dziala duzo lepiej niz sermy.
Jednak najlepiej stosowac jesli juz trzeba steroidowe ai bo mniej szkodza na lipidy no i sa nieodwracalne wiec nie bedzie dawki uderzeniowej estrogenu po zakonczeniu ich brania

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drugi cykl

Następny temat

jak zrobic?

WHEY premium