SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Typy by vincent, czyli krotkimi skokami do przodu

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 495 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6006
Weszlo? bo nie chce mi sie sprawdzac - natkne sie znow na tych pajacow z Wisly Plock, ktorzy polozyli mi kapitalny kupon, bo postanowili sobie zremisowac z cieniasami z Odry u siebie. No dalbym im po ryjach po prostu, w takim jestem stanie. Warzywa, nie pilkarze.

Nowe forum bukmacherskie - www.viptips.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 369
vincent u jakiego bukmachera grasz? co polecasz?

http://www.photoblog.pl/koksy  || Tłuszczowe koksy xD hahaha ;) pozdro!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 571 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21592
weszło
mi ładny kupon położyła Radwańska
miała przegrać z Cibulkową... i byłby baaardzo ładny piniądz...
ciągle powtarzam nie grać na polakach
i ciągle o tym zapominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 495 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6006
Nie gram u ziemniakow, bo nie chce mi sie biegac do kolektur. Zwykle expekt, ale teraz zakladam konto w bwin, bo daja kursy na III lige polska (czyli wlasciwie druga). Tam graja 3 druzyny z wojewodztwa bydgoskiego. Wiem o nich wszystko, jak kapitan druzyny ma sraczke to o tym wiem, jak mu nie idzie z zona tez o tym wiem, jak trener ma focha - rowniez o tym wiem. I te wiedze zamierzam wlasnie wykorzystac
Kolezka namawia mnie rowniez na buka Pinnacle, podobno ciekawe kursy na jakies bejsbole meksykanskie, wenezuelskie i cholera wie co jeszcze, na tym sie nie znam w ogole, ale on tak. Jesli zaloze to sie podziele informacjami, bo buk chyba u nas malo grany.

A co polecam? Spytaj fachowcow, ja gram for fun, bez zadnych napinek. Mam co miesiac pule na zabawe i nigdy jej nie przekraczam. To pula niewielka, maks kilkaset zlotych, wiec w porownaniu do niektorych tutaj ja to maly pikolo. Jesli juz mam polecic to polska II lige i zuzel ogolnie, to gram zawsze i na tym nie trace Trace za to na tenisie, ktorego obiecuje sobie juz nie grac, ale przychodzi taki US Open i mysle, ze jednak cos ugram. Ale nie ugrywam

Ogolnie - zachecam do gry, fajna zabawa jak ktos lubi adrenaline, byle nie przeginac, bo do nalogu droga krotka.

Coolmen - gratensy, wrzucaj w ten dzial swoje typy, moze ktos skorzysta.

Zmieniony przez - vincent28 w dniu 2008-08-30 22:34:46

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Dzis zagram sobie takie cos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10763 Napisanych postów 46606 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaka stawka ? O tym samym myślę, jednak nie zrobiłem przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 253
ja równiż mam Bareyn jako ostatnie spotkanie bo wczoraj już wskoczyło : Olimpiakos, arsenal, Widzew, Anderlecht, valencia i valuev. i w ciągu tygodnia orżnołem expekt na +3000. ale nie chce zapeszać bo jeszcze bawarczycy grają więc trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10763 Napisanych postów 46606 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
+3000 mówisz,a od ile włożyłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 253
50 zł na expekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
To Ci podwoili do 100, i co, ze 100 zł zrobiłeś 3000 ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Edek typuje i się tym rajcuje $ $ $

Następny temat

Obstawianie MMA

Masa