SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Typy Budowy,Wzrokowa Ocena % BodyFat

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noo tego szukałem... brawo Panowie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Typy budowy z opisem cech charakterystycznych

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Typy pośrednie

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Wygląda, że jestem dość nietypowy. Mam 35 lat z jednej strony budowę mam jak typowy endomorfik - czyli mr. Cegła, w dupie prawie tyle co w barach. Do tego tyję "z powietrza" i cholernie trudno zgubić mi choć kilogram (ważę 114 kg. przy 185 cm - bf oceniam na oko na 25%). Ale z drugiej strony jestem nieźle umięśniony i naturalnie silny (po miesiącu na siłce doszedłem to 80-90% obciążeń na których ćwiczą "profesjonaliści") mam też całkiem niezłą kondycję (godzina naprawdę ostrego cardio pomimo mokrych majtek i skarpetek nie robi na mnie aż takiego wrażenia). O dziwo szybko się regeneruje - 1-2 dni i zakwasy znikają niezależnie od tego jak bardzo bolało. Dodam, że nigdy zbyt mocno nie ćwiczyłem ale było troszkę Judo (na studiach) i boksu (ostatnio - wzmocnienie kondycji).
Na siłkę chodzę od 2-3 miesięcy i coraz bardziej się do tego przykładam. Efekty są dwuznaczne - z jednej strony wyraźnie dowaliło mi masy mięśniowej ale tłuszcz pozostał (choć twardszy) i ogólna waga wzrosła o 3-5 kilo. Fakt, że bardzo nie przykładałem się do diety ale właśnie to zmieniam.
No i właściwe pytanie - jak mam ćwiczyć, żeby wyrobić mięśnie, kondycję i pozbyć się cholernego wałka na brzuchu?
Dotychczas robiłem tak: 2-3 razy w tygodniu; 10 minut ostra rozgrzewka na orbitreku do półmokrego podkoszulka; 2 partie mięśniowe - każda po 3 ćwiczenia w 4-ech seriach po 10-15 powtórzeń (ostatnie powtórzenie zawsze takie, że następnego już nie dźwignę); i 30 minut na bieżni (7-7,5 km/h, 8-15 stopni pochylenia), co doprowadzało początkowo do granicy zawału a teraz jest luz choć zawsze kończę jako miss mokrego podkoszulka. Łącznie 1-45 do 2 h na trening.
No i zacząłem dietkę ale delikatną bez odchudzania. Z suplementów kreatyna.
Pytanie - co można poprawić? Superserie? Więcej, mniej powtórzeń? Help!
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
Jaldabaot ,przede wszystkim musisz wejść na bilans ujemny, było już o tym na forum więc poszukaj, inaczej ćwicząc i chodząc na bieżni zwiększasz tylko przemianę materii i jeszcze nie trzymając diety nie zgubisz nigdy wałka. Sam tak miałem ,ale odstawiłem w końcu słodycze (choć nie jadałem ich wcale dużo, piwka i chipsy-tego było więcej, itp..) pij dużo wody i efekty przyjdą w końcu, zobaczysz. Rób też pomiary i je zapisuj obwody przede wszystkim bo waga ci nie pokaże ile straciłeś fatu a ile mięśni zyskałeś, ale zdjęcia i pomiary owszem. Powodzenia i wytrwałości !

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Dzięki - powoli wchodzę na BEARMODE ze zdjęcia - jeszcze pół roczku i będzie zaj**isty kaloryfer... to znaczy kaloryfer już jest tyle, że niestety dół jeszcze pod oponką :) Powolutku, powolutku i do celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
tak patrzę i mój mąż to pod arnolda podchodzi...ale musi jeszcze poćwiczyć:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs: Biceps & Triceps-Start :3 listopad 2012-Wyniki s 19

Następny temat

Moja przemiana 36l

WHEY premium