SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Typ budowy ciala ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 145
Siemka mam 16 lat, 188cm, 80kg podaje wymiary dzis sprawdzalem.
przymasowany troszke jestem na tulowiu to fakt

cwicze ogolnie od 2 tygodni, zauwazylem u siebie dosc spora poprawie sily.

biceps 34cm
przedramie 25cm
nadgarstek 19cm
klatka 110cm
barki 125cm
kark/szyja jak kto woli 38cm
biodra 88cm
udo 58cm
lydka 37cm
+ zdj


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
No bo az we mnie sie zagotowalo bo mialem to samo jak ten chlopak tylko ze 59kg wazylem jakis rok temu aktulanie 96kg i kazdy sie smial zwlaszcza starsi aa teraz to oni sa przy mnie mali , wiec stary nie martw sie i cwicz! Ale pamietaj na sucho duzo nie zdzialasz chyba ze to by byly lata treningow hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
hehe teraz zacznie każdy pytać o budowę ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45681
chudy grubas, czyli otłuszczony ekto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 145
podziekowal :D do zobaczenia w wakacje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8324
tłusty ekto
a co mietka wrzucasz ze do wakacji bedziesz kozak ?

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 145
nie, do wakacji chce sie skupic na reduckji i diecie, + k***iaja mnie tacy ludzie jak pan wyzej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8324
ale chłopcze nie masz czego redukować, najpierw solidnie przymasuj a później redukuj, chyba ze chcesz być chudy aka Auschwitz...

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
co ty gadasz, do wakacji będzie koniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Dobra smiejecie sie z niego dobrze niech cwiczy bo polowa sukcesu to regularne treningi i motywacja. Maryn on ma 16 lat ty 22 gdy on bedzie mial 22 i dalej trwal w tym co zaczyna robic to bedzie wygladal 10000% lepiej niz ty wiec zluzuj typek bo w jego wieku sam wygladales pewnie jak bys wyszedl z Auschwitz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 145
fakt faktem, mam dopiero 16, do wakacji chce wygladac jakos normalnie nie jak kluska, po wakacjach przymasuje jak dam rade, potem redukcja i mysle ze tak bede powtarzal te cykle, btw. ciekawe jakie z was kozaki byly, chcialbym was widziec ; > polowa pewnie grubasy ze ch, a polowa jeszcze chudsi ode mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Spokojnie Panowie Nikt nikogo nie chce obrażać, tylko poprostu ludzie zaczynający przygodę z jakimkolwiek sportem np. kulturystyką nie wiedzą ile wymaga to poświęcenia, i śmieszą mnie trochę teksty typu : "do wakacji" "zobaczysz za pare miesięcy" itd. Ale ćwicz, na dobre ci to wyjdzie i bądź wytrwały. Masuj z głową
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kojarzycie gdzie ten temat jest?

Następny temat

**UWAGA** SZUKAMY SPONSORA DLA KLUBU MMA !!

Wiecej