SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Typ budowy ciala ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8324
Devis96 obrońco uciśnionych, masz sporo racji jest młody dużo przed nim. Ja generalnie wyglądam kiepsko (nie mowilem ze jestem kozakiem). predzej ty zluzuj - w mojej wypowiedzi była rada a nie spina. kazdy niech robi jak uważa, ale po to jest to forum zeby dzielic sie doswiadczeniami i wiedza.

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145
mi nie chodzilo zeby do wakacji wygladac jakos nie wiem jak kasta czy cos, drugi arnold, czytac sporo czytalem na ten temat, a szczegolnie ze jesli jestem ekto to bede mial problemy z przymasowaniem etc, do wakacji chodzilo mi o raczej taka normalna rozbudowe, na bialku serwatkowym i weglach :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 5517 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54869
poczytaj tematy podwieszone w dziale o odżywianiu i treningu dla początkujących, poogarniaj 2/3 dni, ułóż jakiś tam szablon diety i treningu i ćwicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8324
pojecie jakies masz, dobrze ze trafiłeś tu. ja osobiscie zaczynajac trenować w gimnazjum nie widzialem nic. klatke pamietam robielm 3x w tygodniu bo siła szła. Barki, nogi wcale..

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18693
No bo az we mnie sie zagotowalo bo mialem to samo jak ten chlopak tylko ze 59kg wazylem jakis rok temu aktulanie 96kg i kazdy sie smial zwlaszcza starsi aa teraz to oni sa przy mnie mali , wiec stary nie martw sie i cwicz! Ale pamietaj na sucho duzo nie zdzialasz chyba ze to by byly lata treningow hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kojarzycie gdzie ten temat jest?

Następny temat

**UWAGA** SZUKAMY SPONSORA DLA KLUBU MMA !!

Dzem