SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tylko Eksperci Prosze o odp PILNE.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, syn zaczął cwiczyc od 3 miesięcy na siłowni ma 14 lat na początku po 2 miesiącach cwiczen zakupił jakaś odżywkę białkowa zgodziłem się białko mu nie zaszkodzi. Lecz dzis w pokoju znalazłem pod jego łóżkiem 2 suplementy wydaje mi się że nie powinien ich brac wydają się byc od przynajmniej 18 roku życia spisałem na kartce nazwy
BSN CELL MAS i BSN NITRIX oby dwie czerwone puszki. syn zaprzeczył ze sie pytal na forum i moze w jego wieku nic mu nie bedzie ze to tylko witaminy. co o tym myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
BSN CELL MASS - jabłczan kreatyny, na pierwszy cykl osobiście bym nie polecił, ale jest to stosunkowo bezpieczny produkt.

BSN NITRIX - NO booster - stack pompujący - też suplement stosunkowo bezpieczny, ale mocny, nie poleciłbym takiego preparatu 14-latkowi.



Wniosek jest dość prosty - odpowiedni wiek na takie suplementy to na oko przynajmniej te 17-18 lat i przynajmniej 1-2 lata stażu również z innymi suplementami. Syn się tym nie "popsuje", ale dawki zalecane przez producenta są z pewnością o połowę dla niego za duże - wątpię, że waży pow. 60kg.

Osobiście to podziałałbym dosyć ostro - zabrał/zabezpieczył te suplementy, w każdym razie korzystanie z nich przez syna nie będzie rozsądne.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA & WITAMINY

Następny temat

porada - jakie suplementy przed siłownią?

WHEY premium