SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyle nowych stacków na rynku, ale co wybrać????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1478

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
Witam wszytskich post ten będzie skierowany do ludzi, którzy nie siedzą na codzień we wszytskich nowościach a mimo wszytsko chcieliby wziąć coś dobrego i w miarę sprawdzonego dlatego chciałbym żeby wypowiadali się tutaj ludzie którzy konkretnie sprawdzili dany stack badz no booster i napisza konkretnie dlaczego nie dlaczego tak. Nie wypowiedzi w stylu ten jest dobry albo nie bez podania przyczyny przypominam, że chodzi głównie o stacki, noboostery i ostatecznie suple podnoszące poziom
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
proste: podobnych tematow bylo sporo i uwazam ze kolejny jest niepotrzebny, a to cale gadania na okolo o potrzebie powstania takiego topicu w swietle mnogosci tożsamych - jest bez sensu.

Poki co temat nie wnosi niczego merytorycznego Wiec go zamyka.

Na marginesie, w kwestii size ona - jest to wyjatkowo biedny produkt IMO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Mysle ze temat szybko zniknie bo wszystko jest tutaj:

https://www.sfd.pl/Odżywki_i_Suplementy_-_OPINIE,_ZDJĘCIA-f154.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
moze i tak ale nie o wszytskich produktach jest i czesto artykuly te sa porozrzucane a tak wszytsko bedzie w jednym poscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Na forum już były tematy tego typu. Trzeba tylko dobrze poszukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
hehe czemu mnie nie dziwia takie wypowiedzi oczywiscie juz wszytsko bylo na forum wiec po co zakladac nowe posty....dobra wyjasnie to innaczej ktos byl na wyjezdzie za granica ladnych pare lat badz inne podobne sytuacje nie ma wogole przegladu w tym wpisuje w wyszukiwarke stacki i wyskakuje mu cala masa wypowiedzi najwiecej bedzie o xp zobaczy jaki rewelacyjny jest wiec kupi a nie ma pojecia ze wszedl size on , badz produkty doriana bo skad ma o tym wiedziec i zamiast wziac size ona ktorego moim zdaniem np dzieli przepasc miedzy xp oczywiscie na korzysc size one wezmie xp i moze dopiero za jakis czas dowie sie o tym albo i nie dowie...szukalem wypowiedzi na temat 4most Anabolic Arsenal Box tez nie ma jedynie jeden artykul w ktorym dwie osoby wypowiadaja sie ze nie warto..a przeciez za te pieniadze w polaczeniu z monohydratem odpowiednio rozplanowane moze dac na prawde dobre efekty masz tam 4 rodzaje supli i na 4 choc jeden na pewno na ciebie zadziala i pozniej przynajmiej bedziesz wiedzial co kupic... wiec wydaje mi sie ze sens takich postow nie jest do konca niepotrzebny kwestia tylko pomyslenia o innych ktorzy nie siedza non stop na forum a chcieliby aktualny przejrzysty rozklad supli jakie wchodza na rynek takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Ale można pomyśleć "hmm, a może ktoś jest lub był w podobnej sytuacji jak ja i założył już podobny temat więć MOŻĘ CURVA SPOJŻĘ TROCHE NIŻEJ I ZNAJDE NP. TAKI TEMAT!!!"

https://www.sfd.pl/stacki_warte_uwagi-t468845.html

Kolego, dzienne jest kilka takich postów, wystarczy przejrzeć max. 3 strony włącznie z pierwszą i masz kilka odpowiedzi na swoje pytanie.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
no nie wyrobie oley92 jesli amsz wstawiac takie uwagi to wogole nic nie pisz wypowiadasz sie na temat stackow ktoorych na dobra sprawe jeszcze wogole nie powinienes brac wiec nie unos sie tutaj bo zdanie pisane z "!!!" na koncu jest dla mnie czyms takim i nie pisz swoich madrosci o szukaniu badz nie szukaniu gdyby wszytsko bylo tak proste i oczywiste to bym nie zakladal tego postu...jeli ejstes takim specem to powiedz mi w takim razie 4most Anabolic Arsenal Box i stackach ktorych nie ma bo troche ich szukalem z nie madrosci z cyklu co gdzie jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Jeżeli chodzi Ci o ten jeden konkretny zestaw suplementów to załóż temat natomiast jeśli chodzi o ten, w którym, niestety, aktualnie piszę to jest ich setki, żeby nie powiedzieć tysiące. A tak w ogóle to idź do kuchni walnij sobie porcje gainera i idź do łacienki pogłaskać maćka bo widzę że się zbulwersowałeś.

Dobra koniec offtop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
ty chyba jestes niepowazny ze tak gadasz normalnie porazka facet powiedz mi po 2 latach na silowni myslisz ze masz tak wielka wiedze ze mozesz tutaj sie wymadrzac gdyby mi powiedzial cokolwiek ktos po kim na prawde widac efekty pracy moze i bym wysluchal ale nie ebdzie mnie pouczal i gadal takich rzeczy ktos w twoim wieku i z twoim doswiadczeniem wiec daruj sobie tak kretynskie wypowiedzi bo az zal czytac co piszesz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Och, widzę że uraziłem Twą wielce męską i duużo starszą dumę.
Skąd możesz wiedzieć czy po mnie widać czy nie? Ty te swoje 4 lata stażu chyba na podawaniu ręczników spędziłeś... 90kg na klate? 70 barki? 130 przysiad? A wymiary

Aha i wiek nie ma nic do znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
staz jest bliski 5 latom ale ok tak pewni spedzilem podajac reczniki dokladnie tak jak mowisz,aha gdybys byl bardziej kumaty to po pierwsze wiedzialbys zeto ile wyciskasz nie ejst wyznacznikiem tego jak wygladasz to raz a dwa nie kazdy moze dzwigac duze ciezary(przepuchlina ktora sie nabawilem przez rady ludzi ktorzy h... widza a sie wymadrzaja) a 2 lata stazu w sklepie z odzywkami to pewnie tez nic nie znacza ale ok ty jestes super i najlepszy a co do wymiarow to reka moze miec rozna dlugosc i wygladac roznie co do wzrostu poza tym 38,5 na zyle wyglada zupelnie innaczej niz 40kilka na tluszczu...ktorego jak widze tobie nie brakuje...ciekaw jestem czy w swoim zyciu ulozyles komukolwiek diete albo dobrales od a do z cykl treningowy badz suplementy i ilu z tych osob to poskutkowalo...nie uraziles mojej dumy bo takie glupie uwagi o klepaniu czegokolwiek sa zupelnie bez sensu rozumiem ze jest dziennie mase pytan ktore sa bez sensu i o glupoty wiem sam jacy ludzi przychodza do sklepow chcac zrobic 10 kilo w tydzien samych meisni za 50 zl...ale mozna tez zrozumiec ze ktos po prostu przez dluzszy czas mogl nie byc na bierzaca jesli chodzi u suple i najzwyczajniej w swiecie chce sie dowiedziec wiec czasem przemysl co mowisz i do kogo a pozniej zaczynaj sie klocic moja dobra rada...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

na co wydać kase???

Następny temat

Trec Kreatyna olimp

WHEY premium