SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyje na diecie redukcyjnej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 51
Mimo, że od jakiś 2 tygodni jestem na diecie redukcyjnej (ok 1400 kcl) i codziennie chodze na siłownie i robie trening siłowy to przytyłam 2 kilo :/ + po centymetrze w obwodach prawie wszędzie. dodam, że mam 19 lat, 164 wzrostu, waga 52 kilo (a jak zaczynalam bylo 50), biust = 86, talia 66, biodra 94, udo 54 cm (obecnie)

na sniadanie 50 g płatków owsianych, gotowanych na mleku kokosowym
łyżka smienienia lnianego
banan
kiwi

2
serek wiejski

3 ryz z warzywami lub makaron orkiszowy z sosem pomidorowym (ok 50 g suchego ryzu czy makaronu)

4. łosoś na grillu ok 200 g

5. bułka pełnoziarnista z łososiem i szczypiorkiem


Czym to może być spowodowane? Jakieś pomysły ? Powinnam liczyć wszystko co do grama i kalorii?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 119
Za mało podstawowych informacji ,ankieta do uzupełnienia ,Napisz coś o sobie jaka aktywność w ciągu dnia oraz zrób zrzut diety z PoTreningu.pl .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 119
Za mało podstawowych informacji ,ankieta do uzupełnienia ,Napisz coś o sobie jaka aktywność w ciągu dnia oraz zrób zrzut diety z PoTreningu.pl .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta = masa czy redukcja?

Następny temat

Proszę o poprawę i ocenę mojej diety

WHEY premium